Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Marşpiyelim Ezildi. :(

Bahsedilen araç satıldı abi 34 HY 0554 olan aracımdı o Style olan öyle duruyor sattık arabayı. Tarihine bak abi ben 3 hafta once aldım FR yi bayağı oldu o marspıyelın ezilmesi. Ama gerçekten forumu bırı okusun ya kaza yapanlar vuranlar çarpanlar çizenler üst üste. Allah Sonumuzu hayırlı etsın
evet hasancım konuya yazan olmus farkedemedım:şoför

macpıel dıyecektım kardesım
gdbhj.jpg
gdbk6.jpg

sonradan alınan macpıel bunun uzerınemı sılıkonlanıyor acaba:S

Hasancim gecmis olsun, marsbiyel takim olarak alip taktirman daha mantikli olur. Orayi sonradan takilan parca kurtarmaz bu arada mini bir onarim ile düzeltilip marsbiyeli taktirman lazim.

Hasancim gecmis olsun, marsbiyel takim olarak alip taktirman daha mantikli olur. Orayi sonradan takilan parca kurtarmaz bu arada mini bir onarim ile düzeltilip marsbiyeli taktirman lazim.
Ohooo o olalı cok oldu Style aracımda olmustu o FR'da yok boyle bırsey. :) Satıldı gitti araba

Konu biraz eski ama arkadaş ile hemen hemen aynı hadiseyi yaşamış biri olarak hortlatmak istedim.

bende arabamı park ederken kaldırımın kıvrılmasını fark etmememden ötürü marşpiye kısmını sürttüm. Göçük ve çizik oluştu hafif bir şekilde. He çok belli değil ama sinir bozuyor işte.

Kaskom autoking ve rs servis'den mini onarımı kapsıyor. Acaba bu arkadaşlara marşpiye sıkıntısı için gidip memnun kalan oldu mu ? Yoksa sanayide yaptırmak daha mı mantıklı ? Çünkü iki firma içinde nette çok çelişkili yorumlar okuyorum.

Not: yerim çatalca ve autoking'de rsservis'de bana epey uzakta git gellerde toplu taşıma, trafik, benzin derken 70-80 tl illaki gidecek sizce burda mı yaptırsam yoksa sanayi de iyi bir usta daha iyi bir seçenek ?

Konu biraz eski ama arkadaş ile hemen hemen aynı hadiseyi yaşamış biri olarak hortlatmak istedim.

bende arabamı park ederken kaldırımın kıvrılmasını fark etmememden ötürü marşpiye kısmını sürttüm. Göçük ve çizik oluştu hafif bir şekilde. He çok belli değil ama sinir bozuyor işte.

Kaskom autoking ve rs servis'den mini onarımı kapsıyor. Acaba bu arkadaşlara marşpiye sıkıntısı için gidip memnun kalan oldu mu ? Yoksa sanayide yaptırmak daha mı mantıklı ? Çünkü iki firma içinde nette çok çelişkili yorumlar okuyorum.

Not: yerim çatalca ve autoking'de rsservis'de bana epey uzakta git gellerde toplu taşıma, trafik, benzin derken 70-80 tl illaki gidecek sizce burda mı yaptırsam yoksa sanayi de iyi bir usta daha iyi bir seçenek ?
marşpiyel kasko kapsamına giriyomu yoksa aracın orjınalınde varmıydı

Geri
Üst Alt