Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Makyajlı Leon için sis lambası nedir?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında karadavut tarafından paylaşıldı.

1. karadavut

karadavut SCW Üyesi

170
    4
    18
    Makyajlı kasa leon için sislere beyaz ampul takmak istiyorum sizlerin tecrübelerine göre hangi marka beyaz ampul takılmalı sislerin ampul tipi ne? Dönüşe duyarlılığı etkilermi sıkıntı yaratırmı? her türlü görüşe açığım,Kısalarımda beyaz ampul var parklar T10 tipi 4 ledli ampul bununyanına birde uzunlarada beyaz ampul takılabilirmi ne takılmalı.

2. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Benimde merak ettiğim bi konu bu dönüşe duyarlılığı etkiler mi etkilemez mi..Takanlar serviste kapattırıp taktım diyolardı kapattırmadan taksak biz zararı olur mu ?

3. onurcebir

onurcebir SCW Üyesi

59
    2
    8
    Benimkiler sarıyken de o özellik kapalıydı işe yaramadığı gibi tek sisin yanması kötü gözüküyor bence. Kapatmaktan bi zarar gelmez

4. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    beyaz ampulde o özellik sorun yapmaz fakat xenon takarsanız sislere ozaman arıza ışığı yakar ve xenon beynini bozar bence hiç beyaz ampule girmeyin en ufak bi işe yaramıor aracınızada yakışmas ben her daim sisleri açıorum derseniz kesinlikle xenon takın derim çok güzel oluyor :D ya sarı yada xenon beyaz ampule hayırrrr...

5. cureshot

cureshot SCW Üyesi

209
    64
    28
    benimde çok merak ettiğim bir konu bu. xenon u nereden taktırcaz servis mi yoksa dışarıdan mı bir de maliyeti tabi???

6. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    beyaz ampul çok basıt duruyor kesınlıkle xenon olmalı...

7. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Dursun usta takıo benim bildiğim sen kaça taktırdın ?

8. onurcebir

onurcebir SCW Üyesi

59
    2
    8
    Ben daha bir hafta olmadı taktırdım bostancı sanayide üst alt toplam 400 tl

9. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    sitemizde dursun usta var sitenin çoğunluğu onda yaptırıyor bende dahil basit işlem tel nosunu veriyim arıyıp konuşun

dursun usta: 05339655857

10. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Farlarda mercek olmadan hoş bi görüntü olmuo sadece sisler yeter benim fikrimce :)

Sayfayı Paylaş