Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı leon alanlar burayA

taysal

Kayıtlı Üye
2017 yılında leon alanlar için fiyat bilgisi paylaşmak için boyle bir konu actim. ben kasım 15 te 1.2 tsi style optik park sistemi ve media sistem plus ile 80000 bursa doğuş otodan aldım. Kim ne kadar avantajlı almış görelim ve birdahaki satın almalarda bu bilgiler ile doğru bayi secimi yapalım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: ACS
2017 yılında leon alanlar için fiyat bilgisi paylaşmak için boyle bir konu actim. ben kasım 15 te 1.2 tsi style optik park sistemi ve media sistem plus ile 80000 bursa doğuş otodan aldım. Kim ne kadar avantajlı almış görelim ve birdahaki satın almalarda bu bilgiler ile doğru bayi secimi yapalım.

Ekım ayında 2. El 13000 km leon 1.6 tdi dsg beyaz advance paket 17 jant 105000 tl

27/10/2017 tarihinde 1.2 TSI STYLE ADV.Pack. 86.000 TL ye aldım.

Kasım 2017 - 1.0 Dsg Style Advance -2017 - Altur 96.000

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sonradan ön park sensörü ops ve seat sound

Geçen hafta 2017 model 2000 km de ağustos ayı trafiğe çıkışlı bayinin aracı 1.2 style beyaz renk 72000 ye aldım

Geri
Üst Alt