Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

LPG taktırcam çok acil yardım..

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında gmmetin tarafından paylaşıldı.

1. gmmetin

gmmetin SCW Üyesi

17
    1
    3
    1 hafta önce 2008 model leon stylance 1,6 motor 8v aldım, lpg taktırcam, allah rızası için hangi model marka taktırayım herkes birşey söylüyor kafam karıştı, atiker odb 2 düşünüyorum fiyatıda güzel ne dersiniz...

2. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    atiker odb 2 montajınıda iyi yaptıklarına inanıyorsan yaptır kardeşim.
    ayrıca üyelerimiz kısmında kendinizi tanıtan bir konu açarsan çok seviniriz.

3. gmmetin

gmmetin SCW Üyesi

17
    1
    3
    açarım elbette yeniyim o yüzden kusura bakmayın...kafam çok karışıkta

4. LEONSS

LEONSS SCW Üyesi

86
    38
    18
    Bende aracı yeni aldım ve ilk iş lpg taktırmak oldu.Çok araştırdım ve çıkan sonuç Lovato OBD 2 sistem oldu.Lovatonun başka sistemleride var ama OBD 2 olan arza ışığını yakmıyor.Zengin ve fakir yakıtını kendi ayarladığından dolayı.Yani sistem lpg ayarını kendi seyir halindeyken yapıyor.

5. gmmetin

gmmetin SCW Üyesi

17
    1
    3
    OBD 2 sistemi atikerde var bende onu taktırmayı düşünüyorum zaten ama lovatanın odb 2 nin fiyatı 1750 lira, atikerin odb 2 950 lira, zaten 2-3 yıl binerim arabaya, sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama yinede çok kararsızım

6. LEONSS

LEONSS SCW Üyesi

86
    38
    18
    Siz kafanızda bitirmişsiniz olayı atiker olacak.Ama başım ağrımasın derseniz lovato derim iyi araştırrırsanız 1600 e bitirirsiniz.

7. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    zavolli- brc- lovato bende fikrim sıralaması ;)) birde ustaya güven meselesi var ustayıda göz önüne alarak karar vermelisin..

8. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Bende Atiker obd 2 kullanıyorum.Montajı iyi olursa işini görür.O kadar paralar vermeye gerek kalmaz...

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  9. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    Ben de AKL var, memnunum, yakıtı iyi, yalnız klima çalışırken küçük vitesleri (2-3) hissettiriyo, ama normal olduğu söylendi...

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş