LPG taktırcam çok acil yardım.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

LPG taktırcam çok acil yardım..

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında gmmetin tarafından paylaşıldı.

1. gmmetin

gmmetin
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    1 hafta önce 2008 model leon stylance 1,6 motor 8v aldım, lpg taktırcam, allah rızası için hangi model marka taktırayım herkes birşey söylüyor kafam karıştı, atiker odb 2 düşünüyorum fiyatıda güzel ne dersiniz...

2. kfy

kfy
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    5.566
    Ödül Puanları:
    113
    atiker odb 2 montajınıda iyi yaptıklarına inanıyorsan yaptır kardeşim.
    ayrıca üyelerimiz kısmında kendinizi tanıtan bir konu açarsan çok seviniriz.

3. gmmetin

gmmetin
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    açarım elbette yeniyim o yüzden kusura bakmayın...kafam çok karışıkta

4. LEONSS

LEONSS
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Bende aracı yeni aldım ve ilk iş lpg taktırmak oldu.Çok araştırdım ve çıkan sonuç Lovato OBD 2 sistem oldu.Lovatonun başka sistemleride var ama OBD 2 olan arza ışığını yakmıyor.Zengin ve fakir yakıtını kendi ayarladığından dolayı.Yani sistem lpg ayarını kendi seyir halindeyken yapıyor.

5. gmmetin

gmmetin
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    OBD 2 sistemi atikerde var bende onu taktırmayı düşünüyorum zaten ama lovatanın odb 2 nin fiyatı 1750 lira, atikerin odb 2 950 lira, zaten 2-3 yıl binerim arabaya, sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama yinede çok kararsızım

6. LEONSS

LEONSS
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Siz kafanızda bitirmişsiniz olayı atiker olacak.Ama başım ağrımasın derseniz lovato derim iyi araştırrırsanız 1600 e bitirirsiniz.

7. seat_leon

seat_leon
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    262
    Ödül Puanları:
    63
    zavolli- brc- lovato bende fikrim sıralaması ;)) birde ustaya güven meselesi var ustayıda göz önüne alarak karar vermelisin..

8. sinceler

sinceler
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    83
    Bende Atiker obd 2 kullanıyorum.Montajı iyi olursa işini görür.O kadar paralar vermeye gerek kalmaz...

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  9. haluk_dongel

haluk_dongel
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    63
    Ben de AKL var, memnunum, yakıtı iyi, yalnız klima çalışırken küçük vitesleri (2-3) hissettiriyo, ama normal olduğu söylendi...

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş