Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LeonST DSG titreme sorunu

VeliCan

Kayıtlı Üye
Merhabalar
2015 st disel dsg aracım 30bin km de
Malum istanbul trafiğinde dur kalk yaparken uzun süreli duruşlarda araç titremeye başlıyor
El frenini çekip park konumuna alınca titreme gidiyor veya hareket edince
Servis danışmanına sordum yakıt aldığınız yeri değişmeyi deneyin dedi.
Genelde shell opet ve total den alıyorum ama sabit aldığım biyer yok ve bu çözüm şekli pek mantıklı gelmedi fakat deneyecem.
Öyle bir sorunla karşılaşan ve çözümü olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi lütfen

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhabalar
2015 st disel dsg aracım 30bin km de
Malum istanbul trafiğinde dur kalk yaparken uzun süreli duruşlarda araç titremeye başlıyor
El frenini çekip park konumuna alınca titreme gidiyor veya hareket edince
Servis danışmanına sordum yakıt aldığınız yeri değişmeyi deneyin dedi.
Genelde shell opet ve total den alıyorum ama sabit aldığım biyer yok ve bu çözüm şekli pek mantıklı gelmedi fakat deneyecem.
Öyle bir sorunla karşılaşan ve çözümü olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi lütfen

yakıt sonlarda ise belki bu problemi yapar tortu falan birikti ise sabit bir yerden deneyin birkaç defa alarak
sorun devam ederse servise randevu alın dsg şans işi sanırım biraz

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

yakıt sonlarda ise belki bu problemi yapar tortu falan birikti ise sabit bir yerden deneyin birkaç defa alarak
sorun devam ederse servise randevu alın dsg şans işi sanırım biraz

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Teşekkür ederim serviste de yakıt değişin dediler bakalım bir süre denicem

Arkadaşlar aracımı titreme sorunundan dolayı doğuş oto maslak a götürdüm volan değişecek dediler. Altur da bakım yaptırırken mazottandır demişlerdi. Resmen sallıyorlar altur da

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt