Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leona seramik kaplama yapılıyor ...

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında pilli tarafından paylaşıldı.

1. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    marttan sonra kendım uygulayacagım ıcın derın bir arastırmaya girmiştim ve bu videoyu buldum ben beğendim sizlerinde izlemesini istedim.. bu arada seramik kaplama ve pasta cila önerilerinizi bekliyorum ben kendim alıp kendim yapıcam.. çoçukluktan beri araba yıkama sevdamdan dolayı ve detaylı temızlık ıcınde uygun yerımın olmasından oturu mart ayından sonra 1 günümü ayırıp bu işlemi yapıcam malzeme önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar..

KİREÇ, memet_one ve kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    kaliteli ürünlerden şaşmayın derim...alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz... yağmurun çok yağdığı artvinde seramik kaplama şart dıye düşünüyorum..kirlenmesi azalır kolay gelsin

Bunu beğendi. pilli bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.594
    113
    Çok güzel uygulama kendin yapacaksan eğer kolay gelsin bir günün dolu dolu gececek sonuç güzel oluyor ama tek dikkat etmen gereken atlama yapmamak

kurye ile elden teslime verildi

kirlisakal ve pilli bunu beğendi.
  4. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    aynen usta mart ayından sonra kapalı garajımız var arabayı gğzelce yıkayacagım pasta cıla yapmayacagım cünkü aracım 1 ay trafıge cıktı ve kapalı garajta yatıyor güzelce özene özene acele etmeden güzel bir ürün alacak yapıcam bu işi :D baktım bu işi kolay yapabılıyorum ankaradakı arkadaslarada yapmayı dusunuyorum tabıkı scw lılere :D malzeme yer onlardan olacak bızde uygulamasını yapacaz :D düşüncem bu yönde :D

mutisimsek ve kirlisakal bunu beğendi.
  5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.594
    113
    O zaman size kapalı otopark olan ve büyük bir alışveriş merkezi gerekecek en son kata girip orada yaparsınız ışık parlamasına dikkat edin ama
    Elinden geliyorsa yaparsın bu işin asıl sırrı zaman ve yer sende ikiside var yani ben olmaması için birşey görmüyorum

kurye ile elden teslime verildi

pilli ve kirlisakal bunu beğendi.
  6. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.287
    4.467
    113
  7. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    seramik kaplama yapıldıktan sonra lokal yapılmıyor diye duymuştum varmı aslı astarı?

8. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    abi lokal derken :) anlayamadım sorunu açıkcası :D

9. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    Boya yapmak zorlaşıyor anlaminda ☺☺

PTT İstanbul Şubesinden İadeli Taahhütlü olarak gönderildi.

10. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    o konuyu araştırayım abi bende tam olarak bilmiyorum ..konuyla ılgılı detaylı bir arastırma şart :D

Bunu beğendi. ULU bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş