Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pazarda doğru düzgün araba bulamadım ben, gitte araba görsünler :)

Saolasın abi yağmur vardı gidemedim bu pazar İnşallah... =)

meraklısı epeyce bir kurcalamak isteyecektir Dou, inşallah taliplisi de çıkar. Bu gün Erya'daki turuncu ekstra dolusu arabayı bana otomatik leonu satan Tayfun almış fiyatını söyledi ama şimdi ne desem yalan olur 32 miydi neydi...

meraklısı epeyce bir kurcalamak isteyecektir Dou, inşallah taliplisi de çıkar. Bu gün Erya'daki turuncu ekstra dolusu arabayı bana otomatik leonu satan Tayfun almış fiyatını söyledi ama şimdi ne desem yalan olur 32 miydi neydi...

Abı o arabaya ılk gordugumde resmen tutulmustum satılmısmı oo turuncu

ilanına baktımda tarih mart 2009 üstünden tam tamına 1 yıl geçmiş, 2. ellere bakan biri senin ilanı gördüğünde neden 1 yıldır satamamış demekki var bi gariplik bu arabada diye düşünebilir. İstersen tarihini güncelle (ilanı sil yeniden koy yada tarih güncellenebiliomu bilmiorm işte) böylelikle sahibindende arabanı tanıyanlar dışındaki kişiler yeni ilan olduğundan daha çok ilgilenebilirler, şahsi fikrim. İşe yaramazsa kızma sonra bana :)

ilanına baktımda tarih mart 2009 üstünden tam tamına 1 yıl geçmiş, 2. ellere bakan biri senin ilanı gördüğünde neden 1 yıldır satamamış demekki var bi gariplik bu arabada diye düşünebilir. İstersen tarihini güncelle (ilanı sil yeniden koy yada tarih güncellenebiliomu bilmiorm işte) böylelikle sahibindende arabanı tanıyanlar dışındaki kişiler yeni ilan olduğundan daha çok ilgilenebilirler, şahsi fikrim. İşe yaramazsa kızma sonra bana :)

mantıklı :)

İlanı yenilemeyi düşünüyorum zatende bilmiyorum çıkarmı alıcı... =)

İlanı yenilemeyi düşünüyorum zatende bilmiyorum çıkarmı alıcı... =)

acil satıcıysa işlem gören bir etiket lazım ona, ama yok acil değil ne zaman giderse gitsin mantığındaysan zaten yaşıyorsun. Ha gider fiyatı bize uymaz zarar ederim diyorsan ve satamıyorsan keyfine varmaya devam et Dou.

Abi artık soğudum arabadan çok yakıyor zaten hevesimide aldım 33.500 falan olursa ikna ederim herhalde babami artık diğer istegimide alırım... =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt