Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

Hiç duymadım el freni arızasını heleki tekrarlayanı soğuk memleketlerde de oturmuyorsunuz desem ki gece don oldu freni unuttunuz dondu diyecem ama bilmiyorum ilk defa duyuyorum bu arada mekanik diymi yeni kasa el frenlerinden değil yani

Eyvallah

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçen yıl el frenim bozuldu garanti süresi biminden 1 hafta sonra ücretli olarak değişim yapıldı geçen gün yine bozuldu garantiden değişim yapacaklar ama merak ettiğim benim şansımamı bu durum yoksa genel olarak bi çok araçta oluyorumu

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Geçmiş olsun hiç duymadığımız bir arıza hele tekrar olması çok enterasan detay verir misiniz bilgi sahibi olalım bizlerde

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Geri
Üst Alt