Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Welcome Mode Yapılabilir mi?

Zaten yazılmış sanırım ama o işlem dediğiniz gibi vag com ile yapılabiliyor. Yabancı bir sitede daha nelerin yapılabildiğini araştırdım hangi kablo hangi modele uygun ona da baktım ve dün kendime kablo sipariş ettim. Son sürüm 10.6 vcds de beraberinde 35 dolara aldım. Geldikten sonra yapmayı planladıklarım ise şunlar: Welcome mode , coming home leaving home, alarm beep. Servise sormadım bile çünkü configurasyon diyince biz bilmeyiz ya da fabrika çıkışlı olmazsa yapılmıyor diyeceklerinden eminim. Kilitlerin otomatik kilitlenmesine bile bu modelde yok içerdeki tuştan açılıp kapanıyor, sen her bindiğinde manuel kilitleyeceksin dediler. Kilide 6 sn basılı tuttum ve şimdi otomatik kilitliyor. Bu kadar basit bir şeyi bile bilmeyen servise vag com desem o ne diyebilirler:p puhaha

yok ya beceremem ben bu ısı
en ıyısı gidip maltepede yaptırmak

eryayı kayadibini ayağa kaldırdım bilmiyorlar
delircem sadece maltepedeki yer mi yapabiliyo bunu
kodunu bulabilsek yapıcaklarda :mad:

Doğuş Ankara'ya sormuştum ben. Onların kullandığı aletin adı Vas. Vas ile böyle bir şey yapamıyoruz, Vagcom'u tavsiye etmiyoruz dediler.

ya bu servislerin bu türlü configurasyonları bilememesi okadar doğalki..satıştakiler anca internetteki donanım listesini birde fiyatları bilsin servistekiler sadece bakımda yapılacakları bilsin okadar...adam akşam 6 olsada kaçsam diye uğraşıyor birde bunlara mı kafa patlatsın...burası türkiye burda üretim değil tüketim var...tüketen insan da kafayı çok fazla yormaz al para ver köfte misali içinde ne var sormaz bile...onun için ya bundan para kazanan ender elektronik deniyor oraya gidip yaptıracağız yada o kabloyu sipariş edip kendimiz deneyeceğiz...bu arada ilker hala almadın şu kabloyu siparişmi ediyon naparsan yap ya:):)

bu konuya nasıl kayıtsız kalmışım yahu, mekan benim eve araba ile neredeyse 3 dakikalık mesafede. Cumartesi erken kaçıp bir uğrayayım neler varmış. Bizde alarm yok diye biliyorum, eğer böyle bir özellik de var ve aktif hale gelebiliyorsa mükemmel. gidince bir didikleyeyim iyice:D:D

bu konuya nasıl kayıtsız kalmışım yahu, mekan benim eve araba ile neredeyse 3 dakikalık mesafede. Cumartesi erken kaçıp bir uğrayayım neler varmış. Bizde alarm yok diye biliyorum, eğer böyle bir özellik de var ve aktif hale gelebiliyorsa mükemmel. gidince bir didikleyeyim iyice:D:D

alarm mi aktif ?? makyajlida alarm yok zaten

Geri
Üst Alt