Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon um yaza hazir :) bbs ve seatsport yaylari ile

hayırlı olsun abi çok güzel oturmuş maşallah ama senin arabanda benimki gibi düşmemiş bendede seat sport yay var 5lik exeodaki gibi düşmedi ya :(

5 lik dusuruyo baya ama seat sportun 5 ligi yok bir de ben zaten 3.5 lik istiyordum cok kullaniyorum cunku birde surtme fln yapabiliyo bazen cekemem o tribi diye takmadim :) ama simdi senin arabada bnmkide sifir daha brz kullanilsin dahada duser

yayı degıstırme zamanı geldı ...
masallah cızıksız kullanırsın ınsallah

5 lik dusuruyo baya ama seat sportun 5 ligi yok bir de ben zaten 3.5 lik istiyordum cok kullaniyorum cunku birde surtme fln yapabiliyo bazen cekemem o tribi diye takmadim :) ama simdi senin arabada bnmkide sifir daha brz kullanilsin dahada duser

abi bu arada x-zenon taktım ben bı sorunu yok 1 ay oldu :) parklarada turuncu ampül ön camda film süper görünüyor aracım şu an x-zenonla ampülün arasına bi kapasitör taktım internetten aldım teki 10 lira hiç bi sorun yok örnek alttaki imzada :D

masallah cok guzel olmus güle güle kullan bizde su yaza girerken bırseyler yapabılsek gercekten guzel olacak gibi :)

abi bu arada x-zenon taktım ben bı sorunu yok 1 ay oldu :) parklarada turuncu ampül ön camda film süper görünüyor aracım şu an x-zenonla ampülün arasına bi kapasitör taktım internetten aldım teki 10 lira hiç bi sorun yok örnek alttaki imzada :D

aynen bendede parklarda turuncu var :) ne marka xenon taktin ?

masallah cok guzel olmus güle güle kullan bizde su yaza girerken bırseyler yapabılsek gercekten guzel olacak gibi :)

walla aynen yazin insanin kani kayniyor :) simdi su alpine in aktif sub kitini almak istiyorum koltuk altina konuyor cok hos birsey disariya cok gumburtu wermiyor ama size cok prof ses veriyormus onun pesindeyim simdi

kanka jantlar güzel olmuş da yay hiç yok gibi duruyor

yok kanka yine orjinalinden baya farkli orjinale 18 taksak big foot gibi olurdu simdi konfor super hemde basik durmuyo ama gozede batmiyo :) canli gormen lazim valla orjinalden cok az fark etti konforu 18 jant ve yaya gore seat sport yaylar konfor 10 numara 5 yildiz diyebilirim

Geri
Üst Alt