Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon um Cıktı

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında E_G_E tarafından paylaşıldı.

1. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Arkadaslar bıraz once aracımı aldım servısten suanda sırketın otoparkında aptal aptal arabaya bakıyorum yok jantlar 16 lık falan umrumda degıl bırazdan yola cıkıcam eve gıdıcem ınanılmaz odevım var fotogtraf cekıp ekleyebılırsem bugun yapıcam ama yapamazsam kusuruma bakmayın en yakın zaman da halletmeye calısıcam herkeze tekrar tekrar tesekkur ederım sız olmasaydınız ben hala xenon yapılsın dıye beklıyodum o yuzden iyi ki varsınız :)

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    hayırlı olsun darısı başıma :)

3. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Amin inş. gercekten aracıma bırkez daha asık olmus durumdayım gercekten darısı basına :)

4. Atakan AYDIN

Atakan AYDIN SCW Üyesi

615
    71
    28
    Hadi bakalım, kazasız beasız inşallah...

5. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    cok tesekkur ederım amin :)

6. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Allah kazadan beladan esirgesin hayırlı olsun tebessüm ederek dolaş :)

7. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Güzel günlerde kullan hocam çok doğru bir tercih yaptın... Bende yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum... Tekrar hayırlı olsun... :)

8. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Abi anlatamam zaten servısten almaya gıttım getırdıler arabayı plaka aynı ama sankı baska bırısının heralde oldugu yerde sole ılk 5 dk ızledım sonra babamlarda gorsun dıye goturdum sırkete hala ızlıyorum ve yuzumde aptal bır ıfadeyle gezıyorum:)

9. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Cok tesekkur ederım gercekten dogru bır karar verdıgımı bugun bı kere daha anladım darısı basına yaptır pişman olmucaksın :)

10. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Hocam kesinlikle taktırmayı kafama koydum ardından yolda 1-2 tanede görünce doğru fikir olduğuna emin oldum :D Gerçekten Leonlar modifiye etmeye çok müsait araçlar insan aldığı gibi orjinal binemiyor ( ben orjinalliğini bozmamayı savunan biriydim :) )

Not: Beyaz araca bu tamponlar çok güzel gidiyor...

Sayfayı Paylaş