leon tsı için sadece önlere 3,5 yay arıyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

leon tsı için sadece önlere 3,5 yay arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

clascocuq

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracıma yay takıcam ama sadece onlere 3,5 luk düşünüyorum eyer elinde fasla olan varsa sadece önler. alabilirim.

_AS_

Kayıtlı Üye
Arkalar orjinal kalıcaksa sırf önlere 3.5luk yayla aracın bütün yol tutuşu değişir arkadan kayma çok daha fazla artar kaldı ki komple 3.5luk taksan bile arkası öne göre yine az bir farkla daha yukarda duruyor:)

Kötü durmasından öte tehlikeli olur ağırlık oranı değişir arabanın

LeonRider

Kayıtlı Üye
sadece önlere yay çok tehlikeli olabilir ani frenlerde yayın sertlik derecesi ve yüksekliğin arkalarda farklı olması frende ve virajda dengesiz savrulmalara yool açar sakın böyle bişey yapma yazık edersin arkalarda zaten 3.5 yay çok farkettirmiyo taktır gitsin....:eek:key:

ZGR

Kayıtlı Üye
sakın ha sadece one takma

clascocuq

Kayıtlı Üye
sakın ha sadece one takma
önerileriniz için teşekürler ben önün daha basık durmasını ıstıyorum.ilk arabamda honda vtec 2006 önler 5 cm arkalar 3 lük dü . ola sorunlar yaşamadım.ama madem cok düşürmüyo arkaları düşünebılırım.

Punisherkp

Kayıtlı Üye
sadece önlere yay çok tehlikeli olabilir ani frenlerde yayın sertlik derecesi ve yüksekliğin arkalarda farklı olması frende ve virajda dengesiz savrulmalara yool açar sakın böyle bişey yapma yazık edersin arkalarda zaten 3.5 yay çok farkettirmiyo taktır gitsin....:eek:key:
nasi fark etmiyor ? benim arac su an assada gayette fark etmis 3*5 yaylar arkadada ondede :)

_AS_

Kayıtlı Üye
tatminkarlığı kişiye göre değişir ama kesinlikle orjinale göre bariz fark var 3.5luğun kıç kıça orjinal yaylı leonla park ettim jantlara hiç bakmadan tavana bakılse bile anlaşılıo daha alçak olduğu orjinalinde önlere 3 paramağım rahat girerken şimdi 2 parmağımı sokamıorum

Punisherkp

Kayıtlı Üye
bu arada seat sport yaylar dusurmuyo diyenlere diyorum normal eibach 3.5 ten daha fazla dusuruyo ozellikle arka tarafi cok guzel indirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...