Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon tsı için sadece önlere 3,5 yay arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında clascocuq tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    arkadaşlar aracıma yay takıcam ama sadece onlere 3,5 luk düşünüyorum eyer elinde fasla olan varsa sadece önler. alabilirim.

2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    çok kötü olur

3. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    +1905:eek:key:

4. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Arkalar orjinal kalıcaksa sırf önlere 3.5luk yayla aracın bütün yol tutuşu değişir arkadan kayma çok daha fazla artar kaldı ki komple 3.5luk taksan bile arkası öne göre yine az bir farkla daha yukarda duruyor:)

Kötü durmasından öte tehlikeli olur ağırlık oranı değişir arabanın

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    sadece önlere yay çok tehlikeli olabilir ani frenlerde yayın sertlik derecesi ve yüksekliğin arkalarda farklı olması frende ve virajda dengesiz savrulmalara yool açar sakın böyle bişey yapma yazık edersin arkalarda zaten 3.5 yay çok farkettirmiyo taktır gitsin....:eek:key:

6. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    sakın ha sadece one takma

7. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    önerileriniz için teşekürler ben önün daha basık durmasını ıstıyorum.ilk arabamda honda vtec 2006 önler 5 cm arkalar 3 lük dü . ola sorunlar yaşamadım.ama madem cok düşürmüyo arkaları düşünebılırım.

8. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    nasi fark etmiyor ? benim arac su an assada gayette fark etmis 3*5 yaylar arkadada ondede :)

9. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    tatminkarlığı kişiye göre değişir ama kesinlikle orjinale göre bariz fark var 3.5luğun kıç kıça orjinal yaylı leonla park ettim jantlara hiç bakmadan tavana bakılse bile anlaşılıo daha alçak olduğu orjinalinde önlere 3 paramağım rahat girerken şimdi 2 parmağımı sokamıorum

10. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    bu arada seat sport yaylar dusurmuyo diyenlere diyorum normal eibach 3.5 ten daha fazla dusuruyo ozellikle arka tarafi cok guzel indirdi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş