Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon tdi krom eksoz ucu

serviste egzos kafası var ..benim şahsi düşüncem güzel durmuyor..çift çıkış yaptırın derim..bende orjinalciydim ama hakikaten daha güzel duruyo kestirip yaptırınca :)

murat can senin arabadaki resimdeki çift çıkışlı eksoz ucunu kast etmiştim

serviste değil bostancı sanayide mustafa usta var gider egzos orda yaptırıoruz

murat can senin arabadaki resimdeki çift çıkışlı eksoz ucunu kast etmiştim

Levent abi sitedeki bi kaç kişi bilir beni ..orjinalciyimdir ama egzosda tutamadım kendimi..çokta güzel oldu ..Mustafa usta Gider Egzost da yaptırdık..tavsiye ederim

murat can çok güzel olmuş ağız tadı ile güzel güzel bin.ama ben malatyadayım ancak burada buna benzer bir şey yaptırabilirim. çok zor bir şey olamasa gerek eksoz biraz kesilip bu eksoz ucu vidalancak sanırım.öyle tahmin ediyorum ama doğukan golf6 ya taktırmış salı günü bana resmini gönderecek. ona göre bakıp karar vereceğim artık. eksoz olmadan olmuyor ama.burada bir tane daha leonda var çok şık duruyor.istanbulda olsam dursun ustaya bixenonda yaptırırdım ama gelemiyorum malesef hayırlısı bakalım.

murat can çok güzel olmuş ağız tadı ile güzel güzel bin.ama ben malatyadayım ancak burada buna benzer bir şey yaptırabilirim. çok zor bir şey olamasa gerek eksoz biraz kesilip bu eksoz ucu vidalancak sanırım.öyle tahmin ediyorum ama doğukan golf6 ya taktırmış salı günü bana resmini gönderecek. ona göre bakıp karar vereceğim artık. eksoz olmadan olmuyor ama.burada bir tane daha leonda var çok şık duruyor.istanbulda olsam dursun ustaya bixenonda yaptırırdım ama gelemiyorum malesef hayırlısı bakalım.

öncelikle amin abi kimseye kaza bela vermesin sizde ağız tadınızla binin :)
egzosdan biraz kesiyor sonra egzos kafasını kaynatıyor oraya..
abi çift çıkış daha hoş duruyor ..tek elips benim hoşuma gitmiyor..cuk oturdu benim egzos kafaları
ayrıca dursuna bi xenon yaptıracaksanız dursuna kargolayın o halledip size yollar :)

murat can hocam, egzoz ucunu ne kadara yaptırmıştınız Mustafa bey'in dükkanında?

Geri
Üst Alt