Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon sol alt muhafaza plastiği

kardeşim şu altta ortada olan demi karşıdan bakın ca üçgen gibi gözüken

hah abi o ama üçgen onun uzantısı, sadece o kadar değil p plastikle bi bütün, benim sağdaki tam ama soldakinde işte o üçgenin olduğu taraf kırılmış... yardım edersen sevinirim abi :)

vallahi parçanın tam bi adı olmalı . ben çok yadımcı olamam ama.. ben genelde çıkma parca ihtiacı olunca ikiteli sanayide bulmuştum. eski aracım astra idi.. çıkma ayna far panjur vs hep oradan çok uygun bulmuştum.. ama sen istanbulda değilsin sanırım..

hah abi o ama üçgen onun uzantısı, sadece o kadar değil p plastikle bi bütün, benim sağdaki tam ama soldakinde işte o üçgenin olduğu taraf kırılmış... yardım edersen sevinirim abi :)
tamam kardeş haftaya ostime gittimde bakacam senin için

zaten çıkmacılara bakacam sıfır zor bulunur onlarda parça kodun dan anlamaz lar

yok abi biliyom sıfırı zaten pahalı ankara da birini aradım haftaya tekrar ara dedi işte 50 tl imiş çıkması, çok fazla masraf etmeye niyetim yok zaten, ama hani bulursan golf ten de çıksa(parça aynıymış) ürün kodu aynı görülebilir bi yerinde yazıyo zaten en azından uyar mı uymaz mı problemi olmaz, bi bakarsan iyi olur ürün koduna, o yüzden yazdım. bu arada numaranı da verebilirsen ararım seni abi inşallah, tekrar teşekkürler...

Benim sag taraf ortadan çatlamış aracın altını vurmuştum kesin o zaman olmuştur 15 cm çatlamış arkadaki ücgen kısım zaten en çok sürten kısım düşene kadar değiştirmem :)

yok abi biliyom sıfırı zaten pahalı ankara da birini aradım haftaya tekrar ara dedi işte 50 tl imiş çıkması, çok fazla masraf etmeye niyetim yok zaten, ama hani bulursan golf ten de çıksa(parça aynıymış) ürün kodu aynı görülebilir bi yerinde yazıyo zaten en azından uyar mı uymaz mı problemi olmaz, bi bakarsan iyi olur ürün koduna, o yüzden yazdım. bu arada numaranı da verebilirsen ararım seni abi inşallah, tekrar teşekkürler...
okey tamam kardeş eger golf ded varsa aynı parca golf 6 da demi numaram 0506 973 58 17

Geri
Üst Alt