Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon sol alt muhafaza plastiği

Ben sordum.. güngören de sanayi sitesinde .. orjinali varmış yan sanayisi yokmuş ve siparişle geliryor dedi. ama baska yerlerede sormak lazım.. fiyat olarak 120 dedi. fırsatım olursa atatürk yada maslak sanayi sitelerinede soracağım.. çıkma da olabilir.

orijinali o fiyatlar ama çıkması da olabiliyomuş...

Ben sordum.. güngören de sanayi sitesinde .. orjinali varmış yan sanayisi yokmuş ve siparişle geliryor dedi. ama baska yerlerede sormak lazım.. fiyat olarak 120 dedi. fırsatım olursa atatürk yada maslak sanayi sitelerinede soracağım.. çıkma da olabilir.

orijinali pahalı 150 tl ama çıkması da oluyomuş...

orijinali pahalı 150 tl ama çıkması da oluyomuş...

Doğrudur. cunku 120 +kdv demıstı yaklaısık 140 felan yapar.
Hafta içi gidebilirsem maslaga bı gidecegım. orda sorarım tekrar. istersen sende bi netten arattır çıkmacılar telde sor. bulursan isanbuldan gider alırız senin. ben daha onceki aracımao sekilde uygun ayna ve on panjur bulmustum.

Doğrudur. cunku 120 +kdv demıstı yaklaısık 140 felan yapar.
Hafta içi gidebilirsem maslaga bı gidecegım. orda sorarım tekrar. istersen sende bi netten arattır çıkmacılar telde sor. bulursan isanbuldan gider alırız senin. ben daha onceki aracımao sekilde uygun ayna ve on panjur bulmustum.

dediğin gibi bi kaç numara bulup sordum ama tabii siz de sorarsanız memnun olurum, yoksa takip ediyorum ben de, ara ara telefon açıyorum, teşekkürler ilginiz için...

Buda parçanın araç üzeri konum ve görünümü sert altını vurunca kırılabiliyor

uze3u7ap.jpg

u2uzyqa2.jpg

7a4u5yqa.jpg

Ekli dosyalar

• ImageUploadedByTapatalk1369383220.952952.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1369383220.952952.jpg
    19.1 KB · Görüntüleme: 15
[MENTION=25240]arthur[/MENTION] abinin ilgilenmesiyle ostimden çıkma parça alınmış, Allah'ın izniyle takılmış ve sorun çözülmüştür, konu kapatılabilir, teşekkürler abi [MENTION=25240]arthur[/MENTION]...

Geri
Üst Alt