Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon piano black panel vede krom gösterge,havalandırma

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Safakyirtici tarafından paylaşıldı.

1. Safakyirtici

Safakyirtici SCW Üyesi

14
    2
    3
    herkese merhaba arabamın panelini pianoblack boyattırmaya karar verdim maslak oto sanayide yapan yerde buldum zaten onun yanındada krom gösterge paneli ve krom havalandırma kapakları hoş olur diye düşündüm sizlerinde fikrini almak isterim veya yaptırmak isteyen olursa beraber yaptırır daha güzel fiyatlar alabiliriz.

2. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    boyadan önce birde kaplamayı düşün derim gerçi @tekelioğlu ahmet ön torpidoyu kaplatmıştı bence gör ondan sonra karar ver

3. Safakyirtici

Safakyirtici SCW Üyesi

14
    2
    3
    aslında haklısınız ama kaplama yapan yer bulamadım ben

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    iyi araşrın bence mutlaka bulursunuz boyadan önce kaplamayı tavsiye ederim boya kalıcı olabilir ama kaplamada istenilmediğinde rahatca orjinale dönebilirsiniz

Bunu beğendi. Ziya bunu beğendi.
  5. Safakyirtici

Safakyirtici SCW Üyesi

14
    2
    3
    evet haklısınız o halde bilen arkadaşlar paylaşır umarım arabamı güzelleştirmemde yardımcı olurlar :)

6. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    [MENTION=22468]yek[/MENTION] emre kardeşimiz içerisini full piano black boyatmıştı eryada gerçi şuan Leonu kardeşine verdi a3 e geçti ama onun telefonunda illaki foto vardır..pm atarsan dönüş yapacaktır..görseli fotodan görürsen fikir oluşur kafanızda..bence şık durmuşdu ama çok toz belli ettiğinden ha bire silmek icap edecektir..

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  7. kng60

kng60 SCW Üyesi

161
    42
    28
    ben dediğiniz uygulamayı yaptım kendi aracıma göğüsü havalandırma çercevelerini ve kapı çıtalarını kendim söküp 100 liraya pianoblack rengine boyattım bundan öncede üç renk denedik :) o parçalar folyo tutumuyo malesef kadran cercevesine gelince takılıyorsunuz. birde boya daha güzel duruyor. ve göğsü parlak isyah yaptığınız zaman eminim orjinale dönmek istemezsiniz. arabaya +30 beygir daha katıyor benim fikrim :) kadran çercevelerini henüz almadım siz alcağınız zaman ortak hareket edebiliriz. nikelaj parçalar için.:)

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Kendiniz bile yaparsınız kaplamayı Yapılmayan yerlere ise boya şart ama genede iyice düşünmek lazım..

9. kng60

kng60 SCW Üyesi

161
    42
    28
    bi yanda kaplama bi yanda boya gerçekten çok kötü durur. bence hiç düşünmeden yapılması gereken bi hareket leonların göğüs rengi berbat. birde göğüse rcd510 alırsanız. arabanın iç kısmı bi anda değişiyor. ben yaptırdım kesinlikle tavsiye ederim.:) bir kişi bile olumsuz yorum yapmadı.

10. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113

Aracın dışında bence kaplama her daim daha az risksizdir..

İçine gelince aynı fikirdeyim..

Detaylı Fotoğraf paylaşırsanız Daha fikir verici olacaktır..:eek:key:

Sayfayı Paylaş