Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

LEON orjınal jantların kapakları???

Konu, 'Sohbet' kısmında ((R))oyal Class tarafından paylaşıldı.

1. ((R))oyal Class

((R))oyal Class SCW Üyesi

212
    31
    28
    Arkadaslar fotosunu koydugum jantların ortasındakı saet logosu ve 5 ayrı bujonun kapakları lazım elınde bulunana veya nerede bulabılecegımı bılen varsa lutven soylesın ayar oldum neden dersenız benım bbs lerı boyatmaya verdım bunları takdım kapakları bulurum dıye sımdı bulamıyorum araba cok kotu duruyor :(
    Eki Görüntüle 3299

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    çıkmacılara bakacaksın

3. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    bugün boyamaya verdiysen yarın alıcaksındır. Gerek yok bence dur öyle :)

4. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Aslında banada bi tane lazım

5. ((R))oyal Class

212
    31
    28
    Aga daha vermedım boyacıya 4-5- gun sonra verıcem ıslerı yogun ustanın kısın ılla lazım olacak ayar oldum kesın bulmama lazım

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    serviste ayrı satılıyomudur bilmiyorum ama belki ellerinde fazladan olabilir başka araçlardan vs. kalan..

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    servis fiyatı 40 tl civarı tanesinin bilginize dışarıdan nerede ne kadara nasıl bulunur bilmiyorum

8. ((R))oyal Class

212
    31
    28
    evet aga bursa dogusa sordum tanesı 49 tl takımı 200 tl ye yakın tutuyor :S

9. ((R))oyal Class

212
    31
    28
    agalar buldum galıba 6 cm yazıyor burda olctum tam 6ı cm geldı hem seklıde hosuma gıttı uyar degıl mı bırde burdakı fıyatı takım fıyatıgıdır deıl mı gercı altta 4'lü takım olarak satılmaktadır yazıyor ama bırde sıze sorayım dedım

http://urun.gittigidiyor.com/Celik-jant-gobegi-Seat-4-039-lu-6-cm_W0QQidZZ31027720#aciklama

bır de arkadaslar bu sıfrelı bıjonlerın fıyatı nekadardır yada normal bıjonların leon ıcın?

10. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    gitti gidiyorlar plastik olanlardan genelde fiyatları 2.5 lira aksesuarcılarda var bostancı üstünde bir yer vardı ama telefonunun kaybettim..
    kiliti bijonlar eğer seat'ın orjinalleri uyarsa tanesinin 45 olması lazım

Sayfayı Paylaş