Leon On ve Arka camurluk sinyali (Yardım) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Leon On ve Arka camurluk sinyali (Yardım)

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında leon48 tarafından paylaşıldı.

1. leon48

leon48
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Selam arkadaslar..2008 model leonuma on ve arkadakı camurluklara ıcınde ısık yanan reflektor takmak ıstıyorum..Piyasada bu ısıklara nedenır bılmedıgım ıcın tam anlamıyla ıfade edemedım:) ama bu ısten anlayan arkadaslar nedemek ıstedıgımı anlamıslardır.Bu parcayı satan site varsa lınkını paylasırsanız sevınırım ıyı gunler herkese

2. TAYLAN27

TAYLAN27
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    43
    Amerikan park lambası die geçer o dedğin ışıklı reflektörler internette bi dünya var her markaya uyar sen düz olan model değilde kavisli olan modelden alcaksın her yerde bulabilirsin,arkalar kırmızı önler genelde sarı olarak 4 lü olarak satılır.

3. mst07

mst07
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    28
    cok hos oluo ama bıde tamponları kesme ısı olmasa ;)

4. TAYLAN27

TAYLAN27
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    43
  5. leon48

leon48
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaslar tamponu delmeden cıft taraflı bantla yapısır mı acaba bunlar?Bide parklardan paralel mı cektırmek lazım ki?

6. safaks

safaks
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    elektrik kablosu çekilceği için kabloyu geçirmek için illaki delmek gerekir.. Hadi ona çözüm bulunsa çift taraflı bantla yapıştırdığınızda çok dışarda durur orjinal durmaz..

Sayfayı Paylaş