Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Led Far

Pek yapacak birsey yok sanirim. Fakat yetersiz kaldigi kesinlikle asikar. Makyajli kasada durum ne acaba.

daha önce bununla alakalı bir konu açmıştım.Sadece far yüksekliğini biraz arttırıyor servis başka bir işlem yok.O işlem sonunda biraz daha iyi konuma geliyor ancak yine de kötü.Sisleri açıp yağmurlu havalarda uzun yolda o şekilde görüşü arttırmaya çalışıyorum.

Arkadaşlar led mi xenon mu daha iyi oluyor hangi marka onerirsiniz bende taktırmayı düşünüyorum 2006 leon

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla kötü oldu bu benim düşüncem led oldukları için arttırma yapılabileceğiydi bakalım araştırmaya devam edeceğiz

Bende 2013leon var ledli far ve stop takmak istiyorum fakat biraz araştırdım çok maliyetli bir işlem servis 6500-7500 arası bir fiyat verdi dışarı da sadece far için 3000₺ fiyat verdiler kobinize ilgili yorum ve bilgi verecek arkadaş varsa sevinirim

Ön cam filmi var bende memnunum.. aydınlatmasından.
Ama yere çok bakıyordu bir kademe yükselttim kendim..

Makyajlı kasalarda led farlar daha güçlendirilmiş ve yanma şiddeti otomatik değişkenlik gösteriyor
Yapılacak iyileştirme led far ayarını bir kademe yukarı kaldırma

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Toplu olarak makyajlı led far alsak illa ki fiyattan düşerler abi :D

Led teknolojisi hala yeni sayılabilecek düzeyde. Bu nedenle bazı araçların farları yeterince aydınlatmıyor. Bizim araçlar da bu şekilde. Zifiri karanlıkta fena değil :D Ama biraz yol ışıkları aydınlatıyorsa farın yandığının farkına varamıyorsunuz. Ben Led sis aldım. İkisini birden yakıp el feneri gibi dolaşıyorum :D

Geri
Üst Alt