Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon kullanicilari yardim lutfen

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Punisherkp tarafından paylaşıldı.

1. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    arkadaslar 2011 daha 2 haftalik leon da yagmurlu havalarda garaja girince fark ettim tam tur direksiyonu cevirip sag ya da sol fark etmiyo ilerledigimde zirrrrrrr diye bir surtme sesi geliyor kuru havalarda yapmiyor nedir bu ? ne yapmami onerisiniz ?

aracta hic bir oynama yok yay jant daha girismedim jant degistirsem lastik surtuyo diyicem de bu gibi bir sorunla karsilasan war mi ?

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    forumda bir kaç kiş ibundan şikayetçi zaten biride benim ama zamanla kesildi o ses

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    serbay abi servise sordun mu

4. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    ewet soran oldu mu bunu servise ? seninde yagmurlu havalarda mi oluyor ayni bnmki gibi ?

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    sesi de geldiği yeri de biraz netleştirmek fena olmaz.. :)

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    geçende biri sevise somuş birşey değiştireceklerdi leon yada teknik yardım kısmına bakarsanız orada olması gerek ben servise göstermiştim normal demişlerdi sonra kesti sesi

7. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    on tekerleklerin oradan geliyor tam tur yapinca direksiyon ilerliyince yapiyor yagmurlu havada sadece

8. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    okudum o konuyu bendeki problem o degil serbay direksiyon donerken hic ses yok ne zaman hareket ediyorum o zaman weriyo sesi o konuda anladigim kadari ile direksiyon donunce hareket etmesede bir ses war bende hareket edince sanki lastik bir yere surtuyo ; bizede dogus yollari gorunuyo belli oldu :) cok can sikici bir durum daha 1 bin km oldu :(

9. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    direksiyon kutusunun yğını bi kontrol edin dicem ama araçta yeniymiş :confused:

10. ghost rider

ghost rider SCW Üyesi

1.966
    656
    113
    sadece ses deyip geçmeyin bence,transporterda geldi başıma ses çıkıyodu umursamadık bi süre sonra direksiyon olduğu yerde dönmemeye başladı araç çalıştığı halde.sonuç olarak servise götürdük ve direksiyon pompası komple değişti garantiden

Sayfayı Paylaş