Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon jantıyla golf e devam (bu sefer 17)

Güzel jantmış.
:)
Aynen Mehmet abi leonda bu kadar dikkat çekmemişti
leonda da iyi duruyor bence, 18 fr jantının gölgesinde kaldı belki, o jant baya iyi ama aynı jantın 17 replikasını denemiştim, 18 olmasınında etkisi olduğunu gördüm, 17 olarak bunu daha çok beğendim.
Başarılı bi uygulama olmuş eline sağlık :)
teşekkürler
gayet güzel olmuş , maşallah
sağolun :)

:)

leonda da iyi duruyor bence, 18 fr jantının gölgesinde kaldı belki, o jant baya iyi ama aynı jantın 17 replikasını denemiştim, 18 olmasınında etkisi olduğunu gördüm, 17 olarak bunu daha çok beğendim.

teşekkürler

sağolun :)
Şık olmuş, güle güle kullanın.
Benim de düşündüğüm ve aradığım bir jant, sıkılıp satmayı düşünürseniz haberimiz olsun.
bende 18 jant arıyorum eğer bulabilirsem benim aracımın üzerinde bu jantlar mevcut sizinle iletişime geçebiliriz

güzel olmuş güle güle kullanın
Teşekkürler:)
[doublepost=1463514322,1459378591][/doublepost]Bu yıl için son değişiklikler, 17 leon janttan sonra, yılık bi iç dış temizlik koruma( ziebart), app plaka (lazımmış), bi xenon ; el yapımı İlker Kemal imzalı... son halimizin fotoları ;
0lmOjp1.jpg

Geri
Üst Alt