Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon için Değişik Renk Seçenekleri

turuncu baya ciddiyeti olan bi renk dimi yiğit...=)

bebişim grafik okuduğumdan renklerin anlamını amacını biliyorum doğal olarak turuncu en en en başta önce enerjiyi temsil eder taptığım McLaren F1'in de lansman rengidir bildiğin gibi..
aşkitom.. :D

---------- Post added at 17:56 ---------- Previous post was at 17:55 ----------

velakin bunu söyleyeceğini biliyodum Tolkicanım.. :D

citrus yeşil zenit gri speed mavi harika renkler ya neden leon ibizada varmı ? :D:D

speed mavi
kaplama yeşil diyorum sadece..

bende fr gordum baya guzeldı bır kerede cuprayı gordum sanırım sahılde ....

ben o cuprayı çok gordum her seferınde gazlıyodu bide egzoz var farkediliyor, yakında eryada gorurum gibime geliyo =) bide satılık olan yeşil fr ın fiyatı bıraz uygun olsa düşünebilirdim onu =)

zenit gri harika, resmi görünce jantlarımda bi değişiklik iyi olacak gibi hissettim birden. Şöyle koyu tonlarda bişey epeyce açacaktır:)

Faruk abi jant değiştireyim diyosun ben daha jant alamadım ya ayıptır söylediğin.. :D

yok yawww, sadece boyatayım diyom ne jant değiştirmesi:) jant lastik kaça çıkar sen biliyon mu? bixenon değil onla uğraşmak:)

Faruk abi bana 160 bi Scirocco alsana sevaptır.. :D :D

kapıdakini daha almadın mı, aaaaa o kadar uğraştık adamın kapısında duruyor utanmadan başka birini daha istiyor

insanoğlu işte abi haklısın valla.. :S

:)

Geri
Üst Alt