Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon hakında beni aydınlatır mısınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nego05

Kayıtlı Üye
Merhaba değerli forum üyeleri aranızda yeniyim.

Sizlere bir kaç sorum olacak yardımcı olmanızdan memnuniyet duyarım.

16 leon style sahibiyim. 2 sorum var.

Bu dönüşe duyarlı sis farları ne yaptıysam olmadı auto konumunda dönerken yanmıyorlar başka bir ayarlama işimi var acaba ? normal olarak sis lambası yanıyor.

2. Olarak usb den müzik dinlediğimde şarkının kalitesi iyi olmasına rağmen ses düşük çıkıyor.

Ama bluetoot ile bağlandığımda ses bariz olarak çok yüksek çıkıyor tam da istediğim gibi ama usb ile dinlediğimde maalesef bu performansı alamıyorum bunun için farklı bir ayar yapmam gerekli mi ?

Yardımlarınız için teşekkür ederim iyi forumlar.

Merhaba Hocam,

Dönüşe duyarlı sis konusunda ben de arızalı sanıyordum, bir türlü çalıştıramamıştım ama sonradan tesadüfen öğrendim, park açıkken olmuyor, sadece normal far açıkken çalışıyor çakal. :D ben de elektrikçiye götürecektim. bir deneyin derim.

müzik kalite konusunda, usb sisteminin etkisi olabilir ama temel etken müzik kalitesidir. aynı yerden dowload ettiğiniz müzik bluetooth da iyi usb de kötü çalıyorsa usb okuyucudan kaynaklabilir. yazılımsal olabileceğini düşünmüyorum.

bu arada aracım 2010 leon sytlance mi style mi ne öyle bir şey :)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Merhaba Hocam,

Dönüşe duyarlı sis konusunda ben de arızalı sanıyordum, bir türlü çalıştıramamıştım ama sonradan tesadüfen öğrendim, park açıkken olmuyor, sadece normal far açıkken çalışıyor çakal. :D ben de elektrikçiye götürecektim. bir deneyin derim.

müzik kalite konusunda, usb sisteminin etkisi olabilir ama temel etken müzik kalitesidir. aynı yerden dowload ettiğiniz müzik bluetooth da iyi usb de kötü çalıyorsa usb okuyucudan kaynaklabilir. yazılımsal olabileceğini düşünmüyorum.

bu arada aracım 2010 leon sytlance mi style mi ne öyle bir şey :)

Cevabınız için teşekkür ederim. :) Ama benim aracım da farlar açıkken de yanmıyor.

usb konusuna gelince kitapcığı okudum oradan ses yüksekliğini araçtan düşük orta yüksek olarak ayarlayın diyor ama usb port için her han gibi bir yükseltme seçeneği yok. Bluetooth ve aux için bu seçenek var.
Ama usb yahut cd için yok bu arada cd ile de denedim ses seviyesi usb gibi düşük.
Ben başka bir ayar olabileceğini düşünüyorum ama çözemedim durumu.

Hocam en güzeli karıştırarak çözmek :) tabi ki araştırmak önemli ama ben karıştırarak çözmeyi seviyorum. :) bir de aux ve usb diye ayırmıyor benim arabanın teybi, aux ve cd olarak ayırıyor. yani aux ve usb data portunu ortak kullanıyorlar anladığım kadarıyla. o yüzden aux için ayarlamayı bir deneyin isterseniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt