Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon H7 halojen far\H1 sis farı hakkında yardım!!

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında leon48 tarafından paylaşıldı.

1. leon48

leon48 SCW Üyesi

56
    12
    8
    2008 model leonuma xenon taktırmaktan vazgectım mercek olmadıgı ıcın yakısmayacagını dusundum..Ve kısalara va sıs farlarına philips diamond vision taktırmayı dusunuorm..Siz tecrubelı arkadaslarada bıkac sorum olacak cevaplarsınız sevınırım.
    1)philips diamon vision'u tavsiye edıormunuz? (xenon kadar olmasada xenon u anımsatıor dıe okumustum)
    2)tavsiye edecegınız daha guzel ısık veren baska bı ampul varmı? (bosch xenon blue\ostram nightbreaker..)
    3)Son olarak ampullerımı degıstırdekten snra sarı parklar cok sırıtacak onlarıda degıstrmem gerekecek,o yuzden arıza ısıgı yakmayan farlarımla uyumlu parlak beyaz park ampulu markası veya lınkı verırsenız cok sevınırım arkadaslar.Yardımlarınız ıcın sımdıden sagolun.

2. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Osram NightBreaker kullanıyorum çok memnunum aydınlatması çok iyi.. Daha önceki aracımda 8000K xenonlar vardı.. Onları aratmıyor hatta 8000K olduğu için yağmurda görüntüsü azalıyordu yağmurda OSRAM daha iyi aydınlatıyor :) Çok beyaz değil ama aydınlatması çok iyi ;)

3. leon48

leon48 SCW Üyesi

56
    12
    8
    Peki park ampulu ne kullnıosn Murat kardesm?Orjinallerimi var ustnde

4. mete

mete SCW Üyesi

402
    29
    28
    bence park ampullerini sinyaller gibi turuncu al, amerikan park gibi çok hoş duruyor:eek:key:

Bunu beğendi. sword52 bunu beğendi.
  5. leon48

leon48 SCW Üyesi

56
    12
    8
    007 nickli Kaan Özturhan arkadasımızın ımzasındakı aracının park ampullerınden ıstıorm...Mesajımı gorurse yazsın lutfen :)

6. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    bir de ben bir şey sorayım makyajlı leonların sislerinde ne ampul kullanılıyor bilen var mı

7. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Bencede eğer xenon kullanmayacaksan osram night breaker kullanabilirsin

8. leon48

leon48 SCW Üyesi

56
    12
    8
    philips dıamond vısıon kullanan yok m arkadaslar?osram nıght breaker hafıf sarımsı yanıyormus dıe duydum .bı arkadas denemıs resmlerı koymus sıteye

9. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    ben bugun aracıma phılıps crystal vision 4300k taktırdım ve ınanılmaz memnun kaldım aksam cok guzel bır aydınlatması var ayrıca yagmurda camurda gorusunu hıc azaltmıyor ve sarı far dan emın ol cok daha ıyı bır performans verıyor bu aksam ılk defa onumu gordugumu anladım ayrıca diamond vision için de iyi diyolar ama yagmur da performansı hıc ıyı degılmıs dıye duydum crystal visionu arastırmanı tavsıye ederım park lambalarım turuncuydu zaten yeni ampullerımle cok sık durdular :)

10. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Mercekten neden vazgeçtin?

Sayfayı Paylaş