Leon Gündüz farları... ( Parklar) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon Gündüz farları... ( Parklar)

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Leonlarda gündüz farklarını yani parkları değiştirme şansımız varmı? Arıza lambası falan yakıyormu?
Ve önereceğiniz bir marka varmı? Eğer çok maliyetli bişey değilse değiştirmeyi düşünüyorum... Çünkü farlar beyaz onlar sarı olunca uyumsuzluk oluşuyor... şimdiden teşekkürler...

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Stylance'da Mtec bir sorun çıkarmadı. Sanmıyorum çıkaracağını. Toptancıda 5TL normalde 10TL.

kfy

Administrator
çağlar aracına yaptırdı sanırım..ona pm atarsan sana yardımcı olacaktır

serenity

Kayıtlı Üye
Dursun yapıyor.Sıkıntı da çıkmıyor.İki dakikalık iş bildiğim kadarıyla....

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
ampülü mü değiştirmek istiyorsunuz yoksa oraya led mi koymak ? ampül ise çiftini 10 tl ye alıp kendiniz de takarsınız

_AS_

Kayıtlı Üye
Ampul değiştirmek kolay iş yalnız yuvaları biraz hassas yerinden sökerken elde kalma olasılığı oluyor dikkat etmek lazım ben benim parkları 15 liraya tanıdığım bir ustaya yaptırmıştım. Led ampuller koyulacaksa arıza ışığı yakabilir. Ben vectraya led ampul denediğimde görmemişti araba yakmıştı arızayı.

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
bugün adanadaydım yanımda bitane fazladan vardı önceden söleseydin bırakırdım sana :D

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Leonlarda gündüz farklarını yani parkları değiştirme şansımız varmı? Arıza lambası falan yakıyormu?
Ve önereceğiniz bir marka varmı? Eğer çok maliyetli bişey değilse değiştirmeyi düşünüyorum... Çünkü farlar beyaz onlar sarı olunca uyumsuzluk oluşuyor... şimdiden teşekkürler...

bu işi çözse çözse dursun abi çözer :)

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bilgiler için çok Teşekkür ederim... anlattığınız kadarıyla bu işi fazla gözümde büyütmüşüm basit bir işleme benziyormuş...
Ampul markası önerilerinizi söylerseniz yarın serviste 10 dakikada taktırırım...

tekrar teşekkür ederim...