Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr Voglant 45 mm yay hakkında bilgilendirme..

AYDKRD

Kayıtlı Üye
Gurupta yeniyim belki daha evvel yazan olmuştur ama ben belki ayrıntısı olmamıştır diye yazmak istedim. Umarım az da olsa faydamız dokunuyordur.
Aracıma daha önce yazmıştım, Eibach sportline bulamadığımdan ilk defa seçtiğim bu marka yaydan taktırdım.
Sürüş özellikleri:inanılmaz keyifli.
Konfor: Yay olduğu belli değil.
Eibach her zaman başımın tacı bir yay olarak kalacak fakat bizim araçlara eibach yoksa en iyi alternatif.
Benzinli araçlar için yay kodu: 956146 diye geçiyor.
Sakın bu kod haricinde almayın yoksa dizel yayı oluyor ve araç arkası öne nazaran daha fazla düşüyor.
Golf 7 yayı diye geçiyor sorun yok kafanız karışmasın.
Yol tutuş: çok çok başarılı..
Yalnız yayı taktırırken mutlaka arkalar dahil silikon hortum ile kaplatın. Yoksa ses yapabiliyor.
Yay taktırdıktan sonra mutlaka da rot ayarına girin çünkü her ne kadar rot ayarı rot kolu ile oynanmamış olsa da araç yere bastığı için lastik açıları içe doğru değişiyor.
Keyifli sürüşler..IMG_4664.jpg

Maşallah çok güzel tam kıvamında basmış.. Güle güle kullanın nazar değmesin.
Bende 1.6tdi var eibach sportline 5cm aldım. Golf 7 yayı diye geçiyor aynı zamanda audi vs uyumlu.. Benim bi tık daha yüksek eibachı biliyosunuz 5cm diyorsa 4 cm basıyor :)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maşallah çok güzel tam kıvamında basmış.. Güle güle kullanın nazar değmesin.
Bende 1.6tdi var eibach sportline 5cm aldım. Golf 7 yayı diye geçiyor aynı zamanda audi vs uyumlu.. Benim bi tık daha yüksek eibachı biliyosunuz 5cm diyorsa 4 cm basıyor :)
Eibach iyidir ama..
Eibach can.. voglant canandır.
SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maşallah, çok süper olmuş kazasız belasız kullanın

Gurupta yeniyim belki daha evvel yazan olmuştur ama ben belki ayrıntısı olmamıştır diye yazmak istedim. Umarım az da olsa faydamız dokunuyordur.
Aracıma daha önce yazmıştım, Eibach sportline bulamadığımdan ilk defa seçtiğim bu marka yaydan taktırdım.
Sürüş özellikleri:inanılmaz keyifli.
Konfor: Yay olduğu belli değil.
Eibach her zaman başımın tacı bir yay olarak kalacak fakat bizim araçlara eibach yoksa en iyi alternatif.
Benzinli araçlar için yay kodu: 956146 diye geçiyor.
Sakın bu kod haricinde almayın yoksa dizel yayı oluyor ve araç arkası öne nazaran daha fazla düşüyor.
Golf 7 yayı diye geçiyor sorun yok kafanız karışmasın.
Yol tutuş: çok çok başarılı..
Yalnız yayı taktırırken mutlaka arkalar dahil silikon hortum ile kaplatın. Yoksa ses yapabiliyor.
Yay taktırdıktan sonra mutlaka da rot ayarına girin çünkü her ne kadar rot ayarı rot kolu ile oynanmamış olsa da araç yere bastığı için lastik açıları içe doğru değişiyor.
Keyifli sürüşler..Ekli dosyayı görüntüle 14707

Maşallah. Aynı renk kullanıyormuşuz :) Kesinlikle marşpiyel taktırmam lazım onu anladım. Çok güzel oturmuş araç. Ben 3.5 taktırdım vogtland. Ama bana biraz sert geldi. Daha fazla düşmesini isterdim. Ama kalabalık olarak yolculuk yaparken sürtecek mi diye 3.5 atmaktansa 3.5 taktırmayı uygun gördüm :D Bir de 15mm spacer taktırdım mı benim iş tamam :D

Maşallah. Aynı renk kullanıyormuşuz :) Kesinlikle marşpiyel taktırmam lazım onu anladım. Çok güzel oturmuş araç. Ben 3.5 taktırdım vogtland. Ama bana biraz sert geldi. Daha fazla düşmesini isterdim. Ama kalabalık olarak yolculuk yaparken sürtecek mi diye 3.5 atmaktansa 3.5 taktırmayı uygun gördüm :D Bir de 15mm spacer taktırdım mı benim iş tamam :D
Sürtmezz..
Arkaya 80 kilodan 3 kişi binsin yine de sürtmüyor. Çünkü jant değeri standart ofset yok.. :)

Ekli dosyalar

• IMG_4648.JPG
    IMG_4648.JPG
    607.1 KB · Görüntüleme: 51
  • Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Süspansiyon güçlendirme yaptınız mı peki ? Belki 3.5 u pressletirim ilerleyen zamanda.
Bugüne kadar hep 5 lik yay kullandım hiç bir sorun da yaşamadım.
FR ların suspansiyonu zaten daha sert.
Style pakete bu yayları takarsın ama FR gibi keyif vermez. Bu yüzden gerek duymadım.
Pres işine hiç bulaşma bir kere hata ettim yukarda da yazdığı gibi hele spor yaya asla yaptırma..
Spacer bana hiç güven veren bişi gelmiyor..
Karı koca arasına giren yastık gibi..

Bugüne kadar hep 5 lik yay kullandım hiç bir sorun da yaşamadım.
FR ların suspansiyonu zaten daha sert.
Style pakete bu yayları takarsın ama FR gibi keyif vermez. Bu yüzden gerek duymadım.
Pres işine hiç bulaşma bir kere hata ettim yukarda da yazdığı gibi hele spor yaya asla yaptırma..

Anladım ben de press e çok sıcak bakmıyorum. Ama çok fazla öneren var aklımı çeldi açıkçası. En kötü ihtimalle çıkan stoklar üzerinde işlem yaptırırım

Geri
Üst Alt