Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon fr video

merhaba arkadaşlar
leon fr aracımda opsiyonlu büyük ekranlı almıştım. usb üzerinden mp4 formatındaki videoları izleyebilir miyim ? açar mı ?

Saygılar,
[doublepost=1454402661,1454401755][/doublepost]+
usb de kapanma olayı oluyor mu usta..malum milletde bi telaş var tr genelinde usb den muzık dilnlerken kapanıp geri geliyormuş vs...durumu anlatabilirmisiniz

usb de kapanma olayı oluyor mu usta..malum milletde bi telaş var tr genelinde usb den muzık dilnlerken kapanıp geri geliyormuş vs...durumu anlatabilirmisiniz
Benim araçta aynı kendi kendine reset atıyor USB'den dinleyince

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim araçta aynı kendi kendine reset atıyor USB'den dinleyince

ona cözüm bulamadı bi türlü servis..kanımca elektriksel kronik sorun..bazen arac hareket halındeyken düşük akım geldiğinden teyp kendini korumaya alıyor.düzgün akım voltaj gelıncede normale dönüyor.yazılımla alakası yok öle bişi olsa servis der,tüm aracları geri çağırırdı.

ona cözüm bulamadı bi türlü servis..kanımca elektriksel kronik sorun..bazen arac hareket halındeyken düşük akım geldiğinden teyp kendini korumaya alıyor.düzgün akım voltaj gelıncede normale dönüyor.yazılımla alakası yok öle bişi olsa servis der,tüm aracları geri çağırırdı.
Ayrıca dokunmatik algılamıyor bazen sanki ram yetmiyor gibi kasıyor sonra tekrar algılıyor

bende gecenlerde led tv aldım satürn den cerceve arızalı cıktı yamuk yani gittim yenisiyle değiştirdim..elektronık işi şans işi bana göre.umarım en kısa sürede sıkıntınız biter @mesut05

İpod kablosu bildiğim kadarıyla usb ye takılıyor ve öyle görüntü veriyor daha önce yapanlar oldu

En temizi servisin elinde kablo varmı sorun varsa deneyerek alabilirsiniz

Bir ara malum satış sitesinde kablo vardı

kurye ile elden teslime verildi
Abi saçma değil mi araç durunca video neden duruyor ? Bir de 120 tl veriyoruz. Dur kalk trafikte videonun tadı alınmaz ki.
haksız mıyım ?
hareket halinde video kesilmesi güvenlik amaçlı, ayrıca usb ye falan takılarak video izlenen bi kablo yok malesef, o 5.8" lerde oluyor, 6.5" lerde full link olayı varmış ama şu anda açık değilmiş, yani telefonun ekranını aktarma olayı, servise sorsanız aynı şeyi söyleyecektir kanımca

Geri
Üst Alt