Leon fr silecek yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon fr silecek yardım

emreee86

Kayıtlı Üye
herkese hayırlı geceler arkadaşlar. Yeni aldığım Seat leon fr act 150 dsg aracımı stop ettikten sonra sileceklerim yukarı doğru hareketleniyor ? Bunun sebebini bilen var mı acaba ? Allah'a emanet olun .. Allah kaza bela vermesin.

LKTN

Kayıtlı Üye
herkese hayırlı geceler arkadaşlar. Yeni aldığım Seat leon fr act 150 dsg aracımı stop ettikten sonra sileceklerim yukarı doğru hareketleniyor ? Bunun sebebini bilen var mı acaba ? Allah'a emanet olun .. Allah kaza bela vermesin.
Aynısı bende de mevcut. Aracı stop ettikten sonra sanki çalışacak gibi bir hamle yapıyor ama çalışmıyor. Beyin kaynaklı bir durum. Ama sorun olduğunu düşünmüyorum. Aynı şekilde ilk çalıştırmada hareketlendiğinde de yapıyor aynısını :)

hamdimugaloglu

Kayıtlı Üye
Bu bir sorun değildir aracın özelliğidir arkadaşlar araç çalışınca aşşağı iner stop edince yukarı kalkar mk2 mk3 lerde olan bir özellik mk1 lerde var mı bilmiyorum ☺️ Aracın bir sıkıntısı yok her şey normal ☺️☺️

MKO

Kayıtlı Üye
Araç sıcakta yağmurda uzun süre kullanmadığı gibi durumlarda sileceklerin min. hasar olması için araç çalışıp hareket ettiğinde basar cam silme moduna geçer, stop ettiğinizde silecekler kalkar ömür uzatma gibi düşünün herhangi bi sıkıntı yok yani arkadaşlar

namik

Kayıtlı Üye
silecekleriniz araba durduğunda kalkmasının sebebi servis moduna girmesidir. yani silecekleri istediğiniz gibi indirip kaldırabilirsiniz.hic bir sorun sıkıntı yoktur beyinsel vs
saygılar