Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr Led Far yağmur sorunu

Duzeldi ben etkisini gordum acikcasi hatta ilk gittigimde yaptiklari ayardan memnun kalmadigimi guzel duzgun hizasi ileride olmasini istedim istedigim gibide yaptilar. Benim farlar en fazla 1 metre aydinlatiyordu onumu aydinlatiyolardi ve icimden nasil is tofas fari gibi var mi yok mu belli degil diye icimden saydiriyordum. Son yaptiklari ayarla tekrar hevesle kullanmaya basladim aracimi

Sadece yağmurlu zamanlarda değil. özellikle bursa istanbul otobanını çok kullanıyorum. Led farlarımın Aydınlatması rezalet. Konu hakkında doğuş yetkilileri ile görüştüm. Araç şuan led farlarım buğu yapmasından dolayı test için onlarda aynı zamanda far ayarları ile de düzeltme yapacaklarını belirttiler. Detayları paylaşacağım. @bahtitopal

Sadece yağmurlu zamanlarda değil. özellikle bursa istanbul otobanını çok kullanıyorum. Led farlarımın Aydınlatması rezalet. Konu hakkında doğuş yetkilileri ile görüştüm. Araç şuan led farlarım buğu yapmasından dolayı test için onlarda aynı zamanda far ayarları ile de düzeltme yapacaklarını belirttiler. Detayları paylaşacağım. @bahtitopal
Merakla bekliyorum.inşallah bir çözüm bulunur.

antalyada yasiyorum her ne kadar yagmuru cok goremesekte ozellikle ara yollarda yagmur varken gorus hicte iyi degil. basaran otomotive sizin sikayetiniz gibi ben de sikayette bulunacagim. iyi fikir oldu,tesekkurler.

Geri
Üst Alt