Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr kapı kilidi

Cournelliuss

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Araç anahtarına basılı tuttuğuMDA camlar sunroof ve aynalar otomatik olarak kapanıyordu. Dün akşamdan beri bu işlemi yapmıyor. Sadece kapılar kitleniyor. Tüm ayarları kontrol ettim. Birşey bulamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler

Merhaba arkadaşlar
Araç anahtarına basılı tuttuğuMDA camlar sunroof ve aynalar otomatik olarak kapanıyordu. Dün akşamdan beri bu işlemi yapmıyor. Sadece kapılar kitleniyor. Tüm ayarları kontrol ettim. Birşey bulamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler
pilin gücü yetmiyordu değiştir benı diyo :) gene aynıysa
aracın elektriğini kesin aç kapa sonra tekrar deneyin..muhtemelen takılmıştır gecmiş olsun....

Öncelikle cevabınız için teşekkürler
Yedek anahtarı denedim. Olmadı. Aracın elektriğini kesip aç kapa yap demişsiniz elektriği kes derken ...
Kusura bakmayın bu kısmı tam anlayamadım

Öncelikle cevabınız için teşekkürler
Yedek anahtarı denedim. Olmadı. Aracın elektriğini kesip aç kapa yap demişsiniz elektriği kes derken ...
Kusura bakmayın bu kısmı tam anlayamadım
aracın yanındaysınız artı kutup başını sökün komple elektrik kesilsin...5 dk sigara iç :) sonra tekrar bağla...teyp kodu istemeyebilir muhtemelen... isterse de hazır bulunsun...sonra tekrar deneyin ımmobilizere hatası beynı karışmış olabilir..aracınızda ucuz led varsa sökün atın ...uygulamayı yapacaksınız kulağım sizde
[doublepost=1477764561,1477764438][/doublepost]benımde çakmaklık çalışmıyor sigorta herşey sağlam elektrik vermiyor beyin

Maalesef olmadı. başta Esc lastik basıncı ve pilot park hatası verdi. hareket ettiğinde busorunlar kayboldu ama aynalar katlanmıyor. camları kapatmıyor

Merhaba arkadaşlar
S.A aynısı eski aracımda başıma gelmişti aracın camları kapalı içine otur kontagı aç on cam tuşlarına bes saniye yukarı çek bırak sonra arka cam tuşlarına sürücü koltugunun ordan aynısını yap düzelir 1 yıl önceki olaydı olmazsa servisi ara karşıdan tarif ediyolar

AS öncelikle ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. söylediklerinizi aynen yaptım ve sorun çözüldü. çok teşekkür ederim

Geri
Üst Alt