Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr egzoz ucu yardım

ahmett879

Kayıtlı Üye
S.A cümleten. Elimde 2 adet siyah egzoz ucu var ve sanırım golfe ait bilemiyorum. Ama benim fr'a direkt takılmadı aracın orjinal egzozları kalın. Bunları takabilir niyiz yoksa uğraşmaya gerek yok mu ?
c9c40bbc774eac540c48c5f64e152571.jpg
fe7a36afb7767cfcf002325c5c6bfac3.jpg
94a0e4ec4d546114a009b2924e5db02a.jpg
5ee968ca7ab083dd127358ed8e9e669b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunlarla uğraşma bence üzerinde olan ile aynı ebatları sanırım kesip biçmeye gerek yok

Aslında satıcı değil takıcıydım ama takılmıyor galiba satsam para eder mi bunlar bacanağım doğuştan getirmişti orijinal mi ya da hangi araca uyumlu bilmiyorum

Senin araca da uyumlu ama arka kısımdan kesilip takılıyor senin üzerinde olanın siyah olanı resimde aynı gibi duruyor

Aslında satıcı değil takıcıydım ama takılmıyor galiba satsam para eder mi bunlar bacanağım doğuştan getirmişti orijinal mi ya da hangi araca uyumlu bilmiyorum

orjınale benzıyo gibi ...eksozcu ayar verdıkten sonra butun arabalara olur :D

Senin araca da uyumlu ama arka kısımdan kesilip takılıyor senin üzerinde olanın siyah olanı resimde aynı gibi duruyor

Ne yapayım sizce? Satılır mı bunlar? Kestirmek pek mantıklı değil gibi

Geri
Üst Alt