Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr çizik

geçmiş olsun taşlardan büyük ihtimal malesef buna engel de olunmuyor mümkün olduğunca sıcak asfaltttan uzun yolculuk yapmaya çalışın taşlı ya da mucurlu yoldan geçmeyin..ben kendi aracıma ufak ufak rötuş yaptırdım uzaktan belli olmuyor çok yaklaşınca belli oluyor paslanmasından ve kötü görünümden iyidir. yakıt konusuna gelince de için rahat olsun arkadaşım daha 1 ay önce aldı 13.000 km de uzun yol 110 km hızla 4.6 yakıyor. şehir içi normal kullanımda 6.7 sert kullanımda 7.5 geçmiyor bnde 2013 normal tsi var uzun yol 110 km hızla 5.1 şehir içi ortalama 7- 7.5 yakıyorum

Abi belki daha önce oldu yeni fark ettin ? Malesef bu konularda avm'ler tam bir baş belası..

3 gün önce bende kapımda derin bir çizikten oluşmuş hafif bir boya atması fark ettim. Büyük ihtimal ya alışveriş arabası ile yada yan taraftan inen birinin yüzüğü yada başka bir edavatı ile çizilmiş.

gittigidiyordan opak beyaz rötuş aldım ve uyguladım boya atması gitti.. He aşırı bir beklentiye girmezsen rötuş boyası gayet işini görür siyahlığı kapatır. Sadece yakından baktığında rötuş olduğunu anlarsın hepsi bu.. ya sanayide yaptır ya da kendin al fazla dışarı taşırmadığın müddetçe sende yaparsın geçmiş olsun tekrardan..

Geçmiş olsun.
Sanki tazyikli suyla yıkama sonucunda boya atması gibi duruyor. Bence tazyikli su kullanmamak lazım. Özellikle yakıt istasyonlarındakiler çok fazla tazyik uyguluyor.
Bu ikinci oldu demek ki tazyikli Sudan uzak duruyoruz .. teşekkürler
[doublepost=1479157405,1478689401][/doublepost]
geçmiş olsun taşlardan büyük ihtimal malesef buna engel de olunmuyor mümkün olduğunca sıcak asfaltttan uzun yolculuk yapmaya çalışın taşlı ya da mucurlu yoldan geçmeyin..ben kendi aracıma ufak ufak rötuş yaptırdım uzaktan belli olmuyor çok yaklaşınca belli oluyor paslanmasından ve kötü görünümden iyidir. yakıt konusuna gelince de için rahat olsun arkadaşım daha 1 ay önce aldı 13.000 km de uzun yol 110 km hızla 4.6 yakıyor. şehir içi normal kullanımda 6.7 sert kullanımda 7.5 geçmiyor bnde 2013 normal tsi var uzun yol 110 km hızla 5.1 şehir içi ortalama 7- 7.5 yakıyorum
Teşekkürler ilginiz için. Allah a emanet kazasız belasız inşallah
[doublepost=1479157509][/doublepost]
Abi belki daha önce oldu yeni fark ettin ? Malesef bu konularda avm'ler tam bir baş belası..

3 gün önce bende kapımda derin bir çizikten oluşmuş hafif bir boya atması fark ettim. Büyük ihtimal ya alışveriş arabası ile yada yan taraftan inen birinin yüzüğü yada başka bir edavatı ile çizilmiş.

gittigidiyordan opak beyaz rötuş aldım ve uyguladım boya atması gitti.. He aşırı bir beklentiye girmezsen rötuş boyası gayet işini görür siyahlığı kapatır. Sadece yakından baktığında rötuş olduğunu anlarsın hepsi bu.. ya sanayide yaptır ya da kendin al fazla dışarı taşırmadığın müddetçe sende yaparsın geçmiş olsun tekrardan..
Denemeye çalışacaktım ama yapamam diye berbat etmek istemedim o yüzden en kısa zamanda birine yaptırtacam artık. Size de geçmiş olsun. Kazasız belasız inşallah

Petrolde tazyikli su ile yıkama yapıyor musunuz? Tazyikli su tutarken eger fazla yaklaştığında tampon boyasini kaldiriyor.Iz sanki ona benziyor...

Haklısınız. Özellikle beyaz renkli araçların tamponları tazyikli suda boya atmaya daha müsait. Ama sanki acemi bir sürücü aracınıza hafif dokunmuş gibi duruyor. Aslında nazarlık diyip geçmek lazım. Ben de kafaya çok takarım böyle şeyleri ama gerek yok :)

Geri
Üst Alt