• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon Elektrik Kaçağı...

AykanFR

Kayıtlı Üye
Herkese iyi günler Arkadaşlar Leon 2006 Model Stylance Paket Aracımda Elektrik kaçağı var. Yüksek bi yerden elektrik çekiyor Bu Araca Alarım Takılamadığını Söylediler.Hatta Takarsak 2 3 Hafta Sonra Arıza Vermeye Başlar Demişlerdi Dinlememiştim İnadına Taktırdım. Teyp Hırsızları İçin Başka Önlem Alacağım birşey yoktu.Ve O Beklenen Arızayıda Verdi Sizce Bu Elektrik Kaçağı nerden yapıyordur. (Alarım Söküldü Sorunum halen var) Ve Çözülebilir bir durummu bu ?

memet_one

VİP Üye
Administrator
Herkese iyi günler Arkadaşlar Leon 2006 Model Stylance Paket Aracımda Elektrik kaçağı var. Yüksek bi yerden elektrik çekiyor Bu Araca Alarım Takılamadığını Söylediler.Hatta Takarsak 2 3 Hafta Sonra Arıza Vermeye Başlar Demişlerdi Dinlememiştim İnadına Taktırdım. Teyp Hırsızları İçin Başka Önlem Alacağım birşey yoktu.Ve O Beklenen Arızayıda Verdi Sizce Bu Elektrik Kaçağı nerden yapıyordur. (Alarım Söküldü Sorunum halen var) Ve Çözülebilir bir durummu bu ?
Ne yazık ki seat elektrik sistemi çok değişik birçok etken oluşuyor ben de bir ek almıştım kafasına göre ışık yakıyordu hangi elektrikçi ben yaparım desede inanma mutlaka bir yerde sıkıntı olur bu araçlar yüksek ses sistemini desteklemiyor yada ekstra dinamo koymak gerekli

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

korfezliibrahim

Kayıtlı Üye
Ses sistemi kontaga bağlı değilse yapama ihtimali var beim aracda teyp kafasını çıkardığım halde elk vardi kontaga baglattim kurtuldum...

Üst Alt