Leon Elektrik Kaçağı... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Leon Elektrik Kaçağı...

Konu, 'Teknik Destek' kısmında AykanFR tarafından paylaşıldı.

1. AykanFR

AykanFR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese iyi günler Arkadaşlar Leon 2006 Model Stylance Paket Aracımda Elektrik kaçağı var. Yüksek bi yerden elektrik çekiyor Bu Araca Alarım Takılamadığını Söylediler.Hatta Takarsak 2 3 Hafta Sonra Arıza Vermeye Başlar Demişlerdi Dinlememiştim İnadına Taktırdım. Teyp Hırsızları İçin Başka Önlem Alacağım birşey yoktu.Ve O Beklenen Arızayıda Verdi Sizce Bu Elektrik Kaçağı nerden yapıyordur. (Alarım Söküldü Sorunum halen var) Ve Çözülebilir bir durummu bu ?

Bunu beğendi. korfezliibrahim bunu beğendi.
  2. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    7.387
    Ödül Puanları:
    113
    Ne yazık ki seat elektrik sistemi çok değişik birçok etken oluşuyor ben de bir ek almıştım kafasına göre ışık yakıyordu hangi elektrikçi ben yaparım desede inanma mutlaka bir yerde sıkıntı olur bu araçlar yüksek ses sistemini desteklemiyor yada ekstra dinamo koymak gerekli

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. korfezliibrahim

korfezliibrahim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    18
    Ses sistemi kontaga bağlı değilse yapama ihtimali var beim aracda teyp kafasını çıkardığım halde elk vardi kontaga baglattim kurtuldum...

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş