leon cuprayı trafikte geçme denemem | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

leon cuprayı trafikte geçme denemem

alizan

Kayıtlı Üye
bunu yazma nedenim birkez daha cupraya hayran kalmam. okul çıkışı biraz önümde cupra tamponlu leon gördüm içimden olabilir herkes taktırıyor dedim biraz yaklaştım CUPRA yazısını gördüm olabilir yazdırılabilinir dedim ama gözümün önündeyken birden kaybolmasıyla kendini belli etti. bu arada bende abimin arabası c serisi vardı kendi arabam olsa hiç peşinden gitmeye kalkmazdım. sırf cuprayı izlemek için yolumu değiştirdim eskişehir yolundan istanbul yoluna kadar peş peşe gittik sonuç olarak benden hızlıydı yenildim ama ezilmedim kendimi böyle teselli ediyorum. sonunda arkadasa selam verdim oda karşılık verdi sağolsun scw yw üyemi onu bilmiyorum ama...

Anarchist

Kayıtlı Üye
geçen bir abimle konuşmamı aktarayım... ya bu leonları nasıl beğeniyorlar çok tipsiz... ama cupra varya o süper... hele sarısı varya harika ... abi taksi sarısı olan mı... evet o... e abi kasa aynı... olsun oğlum o bi başka duruyor... abi tamponlardır çekici olan... yok ya o tamponları takan başka leonlarıda gördüm öyle çekici değil... :D

SİMON

Kayıtlı Üye
C serisi kac model ve motor nedir?? Cuprayi c serisi ile kovalamak guctur

HARUN

Kayıtlı Üye
c serileri ibiza cuprayla gidemiyor leon cupra tamamen hayal yani ....