Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon cuprayı trafikte geçme denemem

2.0 tfsi cupra 1 tl yakıyor mu. 100 km de 20 litreden fazla yakması lazım 1 tl yakması için. tabi kullanımla alakalı ama sürekli gaz pedalı dipte kullanılmaz sanırım

kanka yuklemeye gerenk te yok :) bence soft bi yazilim yeter roll fln yapilmiyicaksa

Neden yolda bana böyleleri denk gelmiyor...
Cuma gecesi konya yolunda 90la giderken arkamdan sellektör bi e250 cgi coupe geçti bende senmisin beni geçen demeden eskişehir yoluna döndü şans bende oraya döncekken başka bi yeni a4 1.8 tfsi da bize katıldı. Sonuç en son e250 cgi arkamdan sellektör yapıyor a4 1.8 tfsi sahibi yol değiştiriyordu :)
Şehir içi 11 litre yakıyorum hafif gazlıyarak ;)

Alacaksın bir CUPRA, tamponları stok leon haline çevireceksin. Asıl bomba o zaman olur bence :D

duruşu yeter cupranın ya :)

bende angarada yaşadığım bi macerayı anlatayım .
angarnın çubuk ilçesinde tek açık bulabildiğim sanayideki yıkamada arabayı yıkattrıyorum. bir e200 geldi içinde kelli felli bi amca indi.
sonra benim arabanın yanına geldile uzun süre arabanın tek kapılı olduğunu söylediler sonra yıkamacı arka kapılar silerken açtığını söylediler demekki sadece içerden açılıyo dediler daha sonra ibreye bakıp 240 bastığını söylediler sonra bilimum küfürle süsledikleri arabama nazar değdirliler birkaç saat sonra aynama çarptı başka birisi :)
leon bu ruhu yeterrrr :)

ben şaka yaptıktan sonra üzülüyorum ama sonra 90 km ye düşüyorum bu seferde adam yanımdan geçmeye korkuyo yine kafa yapıcak benle diye bende elimi camdan çıkarap geç hade geç diyorum bidaha yapmıycam :) :) :)

Geri
Üst Alt