Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cup(i)ra :)

çok güzel aracınız maşallah kazası belasız

Masallah ... kiskanilacak bir arac...

fotolar gözüküyor bende çok güzel bi rengi var maşallah demek düşer bize :eek:key:

Maşallah, Allah nazardan saklasın, Allah esirgesin !!! Kazasız, belasız, cezasız kullanmak nasip olsun inşallah ....

Kevın arabaya bakmıyoduki araba kendine gelmiş bee Kevındayken araba yalvarıyodu beni kurtarın diye :)

Hayırlı olsun Erbay kazasız belasız kullanman dileği ilee
Eski halınden eser yok şimdı :p tesekkur ederım yorumunz ıcın :)
Hayirli olsun Allah kazasiz belasiz sorunsuz binmeyi nasip etsin insallah
tesekkurler allah kımseye kaza bela vermez ıns
Maşallah fıstık gibi :)

Bu arada imageshack'tan uploadlar patlamış , bundan böyle fotoğrafları görebilmek için register yapılması gerekiyor. Alternatiflere yönelmek gerek :)

eyw hocam tesekkurler
bu araç eski kev cupra doğukanın arabasıydı çok iyi gittiğini çok canlı biliyorum walla pişman olmazsınız kesinlikle hayırlı olsun
tesekkurler :) acıkcası aracın gecmısını hıc arastırmadım iyi veya kötü , alırkende doğukana sordum kazası boyası degısını var mı dıye :) arka sağ camurluk boyalı onun harıcnde bısı yok dedı sozune guvendım aldım halada gmstermedım
Maşallah, güle güle kullanın. Bu arada dediğiniz olay benim de başıma geldi arabayı aldığım ilk gün eksozdan arabayı bağladılar.
teşekkur ederım guzel yorumuz ıcın :) gerçi bana elıme 7 gunluk ıhbarname vermedıler ? ben verılmesı gerekıyo dıye bılıyorum ama :S Trafıkten düşürmem gerekıyormu sokulduğune dahi?
allah nazarlardan korusun cok guzel
tesekkur allah herkezı nazarlardan saklar ıns :)
hayırlı ugurlu olsun dodonun araba guzel arabaydııı gunlerde kullan
tesekkurler
maşallah kev bir ara istanbulda satılırken baktım bu araca
teşekkurler
maşallah... çok güzel...
tesekurler
Gule gule kullan renk cok guzel
tesekkur ederım
arabanın maaşallahı var..güle güle kullan..
çok tesekkurler
Farklı olmak bu olsa gerek , masallah çok güzelmiş , katolog resimleri gibi süper ..
Çok teşekkurler
Çok farklı cok güzel Maşallah Kazasız belasız Muhteşem araç...
tesekkurler allah kımseye kaza bela vermez ıns
maşaallah, kazasız belasız..
tesekur ederım
Hey maşallah Aslanıma renge bak Muhteşem allah kaza bela vermesin inş :)
amin tesekkurler allah kımseye kaza bela vermez ıns :)
Daha ne oldun çok fazla diyecek söz yok.Allah kazasız,belasız,keyifli sürüşler nasip etsin.:)

bu arada bende resimleri görüyorum:D

xx

amiinnn tesekkurler allah kımseye kaza bela vermez ıns :)
Araba zaten mükemmel,bi de bu renkte acayip hoş durmuş,fotoğraflar desen onlarda harika...Kısaca mükemmel görünüyor,MAŞALLAH...Kazsız,belasız,cezasız güle güle kullan Ergün...
Çok teşekkur ederım allah kımseye kaza bela ceza nasıp etmez ıns :)
çok güzel aracınız maşallah kazası belasız
cok tesekkurler :)
kanka giderz bi hafta sonu yanına artık eşşek değildir ergünde ağarlar :D elimden çekceği var
kanka sen yengeden ızın al gelde gerısı onemlı dııl :D
Masallah ... kiskanilacak bir arac...

Tesekkurler :):)

Geri
Üst Alt