Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon çocuk kilidi

Çocuk kilidi kullanımı derken arka camları açma kapama engellemeden mi bahsediyorsunuz hocam?

Note 5 cihazımdan gönderildi

Arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar araç 2016 leon 1.2 tsi dsg bu çoçuk kilidi kullanımı çok canımı sıkıyor bunun içerden bir kullanımı yokmu...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ne yazık ki yok kardeşim ben sordum birkaç servise güvenlik nedeniyle olmuyormuş yoksa bende araştırıyorum
Volkswagen caddy de bu özellik var parça ile olursa değişim yapıp deneyeceğim yada yazılımla birkaç kişiyle daha görüşüp deneyeceğim

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Tecrübelerime göre söylüyorum. 90 model hyundai de bile var bu çocuk kilidi. Tek yolu kaç tane araç gördüysem sadece kapıyı açınca, kilit menteşesinin yanında ki pimi açıp kapatarak ayarlayabiliyorsunuz. Her şeyi yapıyorlar ama bunu bir türlü yapmıyorlar. İnip açmak gerekiyor illa kapıyı.

Şimdi aracınızı tam bilmediğim için soruyorum. Aşağıdaki gibi bir bölüm arka kapılarda yok diye anlıyorum.

upload_2017-3-17_10-9-18.pngupload_2017-3-17_10-10-4.png

Eğer böyle bir bölüm yoksa (bu bölüm bazen soldaki resim gibi araç içine bakan yüzeyde oluyor bazen de arka kapının oturduğu yüzeyde) normal araç kilitleme düğmesine basıldığında arka kapıların içten açılmasını engelliyor olması lazım. Bu şekilde muhtemelen kontrol etmişsiniz ancak gene de belirtmek istedim. Gün içerisinde Seat Aygüv'den de showroomdaki bir aracı kontrol edip dönmelerini istedim. Bilgi verecekler.

Ekli dosyalar

• upload_2017-3-17_10-9-36.png
    upload_2017-3-17_10-9-36.png
    65.2 KB · Görüntüleme: 32
Geri
Üst Alt