Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Büyük Ekran

baturalpbaltaci

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar öncelikle;

Benim sorum şu Leon kullanıcısıyım ve fabrikasyon olarak küçük ekranlı benim aracım yeni ekran almak istiyorum ve çıkma dvd changer media in ekran buldum. Bu ekranı aracıma takabilirmiyim uyum sağlarmı ?

Servise sorduğum zaman uyum sağlamayacağını beyan ettiler ne kadar doğru bilmiyorum

Orijinal çıkma ekran bahsettigim o zaman uyum sağlar mi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar merhabalar öncelikle;

Benim sorum şu Leon kullanıcısıyım ve fabrikasyon olarak küçük ekranlı benim aracım yeni ekran almak istiyorum ve çıkma dvd changer media in ekran buldum. Bu ekranı aracıma takabilirmiyim uyum sağlarmı ?

Servise sorduğum zaman uyum sağlamayacağını beyan ettiler ne kadar doğru bilmiyorum

Orjinal çıkma taktığınızda multimedya cihazında bileşen koruma devreye giriyor. Seat önlem olarak bunu düşünmüş. Servislerden bileşen korumayı kaldırabiliyorsunuz. Ancak bu sefer de aracın şasi numarasıyla multimedya cihazınınki uyuşmadığı için kilitleniyor cihaz. Bluetooth, Fullink ve varsa navigasyon devredışı kalıyor. Cihazın İspanya' ya gönderilmesi gerekiyor. Ayrıca küçük ekrandan büyük ekrana geçerken tesisata yeni kablolar gerekiyor. Astarı yüzünü geçiyor yani.

Geri
Üst Alt