Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında Byefsane tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Merhaba scw üyeleri biriktirmiş olduğum bir miktar param var ben paramı değerlendirmek istiyorum.kanıma giren mesut abi be eray abinin gazı ilede 2006-2010 model km si az stylance yada sport up Leon aramaya basladım(Sunrooflu olması tercihim ama zorunlu değil) sizlerdende yardım bekliyorum.Acelesi yoktur 1-2 aya kadar alıcam (acil satması gereken olursa irtibata geçerse sevinirim) teşekkürler
    Takasada açığım
    Aracım 2006 model ibiza bilenler bilir 14500 km bakımı yeni yapıldı temiz kullanılmıstır.

2. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    sahibinden.com bak hehehe

3. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
  4. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Benim arabayı verim sana Atilla... =)

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

Kardeşim senin okul başlamayacakmı yakında biriktirmiş paran varsa bence koy kenarda kalsın boşuna masraf yapma tadını çıkaramıcaksın çünkü...

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    atilla sana cordoba verelim 2008 siyah dizel 36binde yüklü bir cordoba hiç uğraşmayıp sadece bineceksin chip le suan 95 - 100 ps arası olmuştur

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Atilla ben araba parası biriktiremedim bu yaşa kadar nası biriktirdin olm o kadar parayı.. :D :D

7. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    ehlıyetın varmı senın atılla.:)

8. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    ben biriktirdim yiğit:) fiat bis alıyorum onla:)

9. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Olur abi anlaştıktan sonra abi :) görüşelim

ibiza cordoba kasası suan aklımda yok görkem abi ama eğer fikrim değişirse aklımda bulunucak:)

Biriktirdim yiğit abi bayramlar seyranlar harclıklar çalıştığım işler vs oldu bakalım inş değerlendirmek istiyorum

uzun senelerdir araba kullanıyorum ancak resmi olarak 02.10.2009 da ehliyetimi aldım :)

hayırlı olsun görkem abi :)

10. kaya5789

kaya5789 SCW Üyesi

1.882
    9
    38
    Atilla Leon tabi ki çok güzel. Senin yerinde olsam ben de isterdim hemen bi Leon'a kavuşmak hazr elimde para da varken ama mis gibi araban var bence hiç ugraşmana, elindekini harcamana gerek yok.

Bence biriktirmeye devam et kardeşim, bu devirde biriktirmek zor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş