Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Alarm hakkında yardım

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında taner1905 tarafından paylaşıldı.

1. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    arkadaşlar merhaba formda arattım ama bu konu ile ilgili bir başlığa ulaşamadım sizden yardımlarınızı bekliyorum.
    2011 seat leon 1,6 tdi dsg araç aldım bunun kitapçığında falan alarmdan bahsediyor kumandadan açılmayınca devreye girer kendi orjinal anahtarı ile kapılar açılınca aracı çalıştırmanız için 15 sn bekler sonra devreye girer falan diyor.
    bu yazılanları denedim ama herhangi birşey olmadı acaba araçta alarm özelliğimi yok, yoksa bunun açılmasımı gerekiyor yazılım ve benzer bir şekilde.

2. gökhan

gökhan SCW Üyesi

2.719
    36
    48
    Bence bunu servisi arayıp sorsanız daha sağlıklı bilgi alacaksınızdır

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    alarm eksta olarak sunulan bir donanım aracı alırken istemediyseniz yoktur

4. swotr

swotr Misafir

leon makyajlilarda alarm opsiyonel, sonradan taktirilabiliyor hareket sensorlu olarak, servislerde

5. mete

mete SCW Üyesi

402
    29
    28
    alarm hepsinde olması gerek, hareket sensörlü, kilitlendikten sonra araç içinde hareket olunca çalıyor, camı açık bırakıp kilitleyin sonra arabanın koltuguna dışardan dokunun çalmaya başlar, bende bilmiyordum tesadüf buldum, bi kerede annem içerdeyken aracı kilitledim, annem hareket edince alarm çaldı, korktu kadıncağız :D

6. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    vallahi bu makyajlı kasada da herşeyi opsiyonel yapmış doğuş sağolsun.

7. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    bende yazan bazı şeyleri denedim fakat bir türlü devreye sokamadım ender abininde dediği gibi makyajlı kasalarda opsiyonel hale getirmiş olabilirler

8. swotr

swotr Misafir

maalesef oyle yagmur sensoru, otomatik yanan far, esp, kararan dikiz aynasi, alarm.. cikarmislar nasil bir makyajsa ters yonde.. arabayi birakmislar en azindan :D

9. swotr

swotr Misafir

evet taner .. bende var saniyordum, dene dene cikmadi.. sonra anladik cikardiklarini makyajlilarda .. sonradan taktirdim serviste

10. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    ender abi ne kadara nerde taktırdın. bi taraflarını kırıp döküyolarmı aracın işçilik nasıl yani

Sayfayı Paylaş