Leon 5F Spor Pedal Seti | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon 5F Spor Pedal Seti

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Üye
Spor pedal setim geldi. Almayı düşünenlere fikir vermesi açısından paylaşıyorum. Aldığım yer; aliexpress.com . Arama kısmına Golf 7 pedals yazın birçok satıcı alternatifi göreceksiniz. Aracım serviste olduğundan pedalların montajlı halini paylaşamadım. Aracı aldığım gibi onu da paylaşıp yorumumu paylaşacağım.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Bende aldım ve kullanıyorum çok güzel duruyor.
uploadfromtaptalk1396082187950.jpg

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
maşallah güzel durmuş mehmet. günaycım gözün aydın sende güle güle kullan..

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Üye
[MENTION=85]Mehmet[/MENTION]_one olması gereken yerde çok daha güzel görünüyor. [MENTION=24891]KİREÇ[/MENTION] teşekkürler kardeşim. araç çarşambadan beri serviste olduğundan hala montajını yapamadım.

beetle

Kayıtlı Üye
Hemşehrim , hayırlı olsun. Mehmet'in aracında gördüm öncekilerden daha güzel bi pedal yoktur diyordum ki varmış :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Spor pedal setim geldi. Almayı düşünenlere fikir vermesi açısından paylaşıyorum. Aldığım yer; aliexpress.com . Arama kısmına Golf 7 pedals yazın birçok satıcı alternatifi göreceksiniz. Aracım serviste olduğundan pedalların montajlı halini paylaşamadım. Aracı aldığım gibi onu da paylaşıp yorumumu paylaşacağım.

Hangi kişi den aldın madem gelmiş güvenilir olanından alalım.

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Üye

memet_one

VİP Üye
Administrator
mehmet'cim , sen nereden almıştın?
Ben [MENTION=24302]firozat[/MENTION] fırat ın bir arkadaşı satıyormuş bende ondan aldım fırat yurt dışından getirtecekti onu bekliyordum arkadaşının sattığını söyledi ve ondan aldım. Birde sahibinden de vardı bir ilan ucuz ve sürekli getirecekti bir bakayım bulursam linki koyarım buraya

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

firozat

Kayıtlı Üye
Benim getirteceklerim sanirim gumruge takildi. Hizli gelmesi icin ekstra ucret odeme gafletinde bulundum gecen haftadan beri istanbulda. Aradim bu hafta Adanaya ulasabilcegini soylediler bide gumruk odersem fena olacak :) sahibindendeki eleman ucuz satiyormus, alinabilir. Bana iki otomatik, iki manuel gelecek. Otomatigin biri benim kalan 3 takim satista:)

LG G2 Cihazimdan Gönderildi..