Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2015 Fr - Gizli Özellikler;

Yardımın için teşekkürler bende öyle düşünüyorum arabamı guvenmedigim kimseye oynatmam.

Ender elektronik işçiligi on numara tabsiye ederim

Beni EDS ler İYİ tanır

Ender elektronik otomatik park özelliği olmayan CC'lere otomatik park falan takıyor, işçilikten yana şüpheniz olmasın ama pahalıdır, ne kadar ekmek o kadar köfte

daha önce bir şey satın alınca veya bir kere özellik açtırma parasını ödedikten sonra bir daha para almıyorlar, son fiyatlar 50 oldu ama biraz pazarlık yapın, belki düşerler.

Merhaba arkadaşlar bende bu işlemleri yapıyorum kendi aracımda 2014md 5f fr yapılabilenleri aşağıda yazmaya çalışacağım yaptırmak isteyenler bana ulaşabilir teşekkürler

Amerikan park
Arka ledlerin gündüzde yanması
Kadran selamlama
FR da göstergeye lap timer özelliği
Optik park göstergesi
Auto modunda klimanın fan hızını göstermesi
Kilitleme/kilit açma anında sesli uyarı ve bunun menüden açılıp kapatılabilmesi
Menüden gündüz farlarını kapatabilme özelliği
Kilit düğmesine tek basışta aynaların kapanması
CH/LH da sisleride yakabilme yada sadece led ve sis yanacak şekile getirebilme
Dönüşlerde sislerin yanması aktif değilse aktifleştirilmesi
Ayna indirme aktif değilse aktifleştirilmesi
Kumandadan cam açma kapatmada cam tavanı geri açılma yerine yukarı kalk/in şeklinde çalıştırabilme
FR da kapı ambians ışıklarını sürekli kırmızı olarak bırakma
Yakıt kapasite göstergesi

Bunların dışında tavsiye etmediklerim ve genelde yapmadıklarım
Emniyet kemeri uyarısı kapatma
Arka amerikan park
Yağmurda cam kapatma(çalışmıyor)
Sellektörde sislerinde sellektör yapması

Şeklinde sıralayabilirim

Ender elektronik süper biyer. Ben ibizamı götürdüm şip şak hallettiler benzer özellikleri açtılar gayet başarılı

merhabalar vagcom'cuların hepsi bunu yapabilir.bulunduğunuz şehirde kimlerin var olduğunu internetten araştırın. bende ibizama yaptırdıklarımı yazayım lazım olanlar bakıp açtırsınlar;
-kadran selamlara (açan eleman abi normalde imkanı yok olmaz ama senin araca nasıl oldu ki dedi)
-leaving home
-ani frende flaşör etkisi yapması
-uzunlara basıp bıraktığında sislerin yanıp sönmesi
-tek tık sinyalin 3'ten 5e çıkması
-kilidin açıldığında kornanın aktif olması
-ek yakıt kapesitesinin gösterilmesi

bence beni etkileyen 2 tane özellik var birisi kadran selamlama bir diğeri ise leaving home gerisi olsada olur olmasa da olurdu, ha belki abs aktif olduğunda uzunların yanıp sönmesi de orjinal bir özellik

Geri
Üst Alt