Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2015 Fr - Gizli Özellikler;

Hayırlı olsun bende aynı şeyi 2012 fr im için düşünüyorum ama civarımda yapan ve bilen yok rica etsem 2012 fr in gizli özellikleri nelerdir öğrenebilirmisiniz

Birçok gizli özellikler var bunların içinden ben yukarıda yazdıklarımı yaptırdım, şunu söyleyeyim ben yaptırmadan acaba sıkıntı çıkarmı diye merak ettim, hatta servisi aradım bir sıkıntı olurmu diye sadece servis müdürünün dediği bilen biri olması önemli dedi, bu yapan çocuk çok profesyönel ve işini titiz yapan biri, avrupa yakasında oturuyor ve sadece fr lara yapılmıyor normal tdi veya 1.2 tsi lara da yapılıyor haberiniz olsun..

ben kapıların sürekli kırmızı yanmasını da yaptırmıştım (sportta veya değil), o şekilde tercih ederseniz kodlarını bulmaya çalışayım

Arkadaşlar ben Muğla'da yaşıyorum sadece bu işlem için İstanbul'a gelmem mümkün değil bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

vag-com kablosu bulursanız kendiniz de yapabilirsiniz ama yanlış bir şey yapar, yedek almayı falan unutursanız aracı saçmalatmanız da mümkün, sanayide falan yapabilen birileri vardır, gerisi doğru kodlara erişmek ki bunlar stemei.de adresinde neredeyse bütün vag araçları için mevcutlar, tek sorunu almanca olması, orada da google translate yardıma yetişiyor :)

Geri
Üst Alt