Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1P1 Led Stop

L Stop L:D Kaan Haklı valla ben Böyle Hız Görmedim:eek:key:

Hızlı adamız biz kardeşim..Kafama taktım mı ne edip eyleyip onu yapmam lazım...Girdik bir yola hakkını vermeye çalışıyoruz..:D

Halen senin dediğin gibi geçip karşısına sigara içme işinde yarıda kalıyorum aklıma bir şey takılıyor ya şudamı olurdu hesabına sigara yarım kalıyor..tam sonuna kadar içebildiğim gün iş bitmiştir gardaşşşş:eek:

Hızlı adamız biz kardeşim..Kafama taktım mı ne edip eyleyip onu yapmam lazım...Girdik bir yola hakkını vermeye çalışıyoruz..:D

Halen senin dediğin gibi geçip karşısına sigara içme işinde yarıda kalıyorum aklıma bir şey takılıyor ya şudamı olurdu hesabına sigara yarım kalıyor..tam sonuna kadar içebildiğim gün iş bitmiştir gardaşşşş:eek:

oda Olacak İnşallah ta Kadir Gibi [MENTION=17541]RedLine[/MENTION] Sigaranı yakıp keyfe duracağın sıra ben arabayı satıyorum demede:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi

oda Olacak İnşallah ta Kadir Gibi [MENTION=17541]RedLine[/MENTION] Sigaranı yakıp keyfe duracağın sıra ben arabayı satıyorum demede:eek:key:

• Beğen
Sırayla kaancım ufak ufak hallediyorum işte niye kızıyorsun:D:D Sanada yaparız merak etmaaaa:eek:
Ha bu arada bir süprizim daha var sana..Yakında patlatıcam fotoları:eek::eek:

Benimde bildiğim 1000 lirayı buluyor ve servis haricinde bir yerde bulmak çok zor gibi gözüküyor..Ama yılmak yok araştırmaya devam elbet bir yerde çıkma mıkma yakalayacağım:eek:key:

Amin amin inşallah hızına yetişmek ne malum cupra gibisin masallah biliyorum o süprizi ben merak etme :D bir gece yanasıcam senin arabaya hop degiş tokuş puhaha Benimde sana süprizim var buluşmaya saklıyorum :D

Bu arada lipi aldım dahada asağıya delikler sinirimi bozuyor of of :mad::mad::mad:

• Beğen
oda Olacak İnşallah ta Kadir Gibi @RedLine Sigaranı yakıp keyfe duracağın sıra ben arabayı satıyorum demede:eek:key:

km telide en az benim kadar hızlı ilerliyor gardaş şuan 22500dedik,o yuzden çok hızlı olmam lazım işleri bitirip kmtelini arkada bırakamazsam kadir dibi bende üzülürüm.. @RedLine

Amin amin inşallah hızına yetişmek ne malum cupra gibisin masallah biliyorum o süprizi ben merak etme :D bir gece yanasıcam senin arabaya hop degiş tokuş puhaha Benimde sana süprizim var buluşmaya saklıyorum :D

Bu arada lipi aldım dahada asağıya delikler sinirimi bozuyor of of :mad::mad::mad:

bir sonraki projem belli kaancım bu arabayı sattıktan sonra gidip cupra alıcam ve üzerindeki aksesuarları başlayacam sökmeye..görüntü style motor cupra olacakpuhahapuhahapuhaha

daha sigaram bitmemişti bile

Sen gönlünü ferah tut,gör bak daha iyilerini nasip edecek rabbim..Senin gibi gönlü güzel kardeşimizin emeklerini Rabbim boşa götürmez inşallah..Cupra aldığın gün hatırlatıcam sana bu sözlerimi kardeşim..:eek::eek:

Sen gönlünü ferah tut,gör bak daha iyilerini nasip edecek rabbim..Senin gibi gönlü güzel kardeşimizin emeklerini Rabbim boşa götürmez inşallah..Cupra aldığın gün hatırlatıcam sana bu sözlerimi kardeşim..:eek::eek:
eywallah abi bu sözleriniz beni rahatlatıyor şuan en azından. ama cupra sıda dahil leon arabasını bidaha görmek bile istemiyorum bana hep arabamı hatırlatacaklar

Geri
Üst Alt