Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.8T 20V 180hp Hazırlığa Devam.....

CupraR ıle topsport sanzımanları arasında fark yok dıye bılyorum varsada efsane bsey olamaz Vw 1.8 t ye 6 ılerı koyarken cesıt cesıt yapmaz bunun dısında k04 conversıonlu topsport ıle cupraR rollda hıc teredutsuz kafa kafaya gıdıyor sanzımanda farklılıklar olsa elbet vıtes degısımlerınde bırınden bırı gerıde kalmalı.kı topsporta farklı b sanzıman koymak Vortex yada Seatcupra.nette bıle gorulmus bsey degıl :)

carfolio.com ufacık bi fark vermiş.
Top Sport Top Gear Ratio: 0.98 Final Drive Ratio: 3.09
Cupra R Top Gear Ratio: 0.97 Final Drive Ratio: 3.10

1.6 16v da kullandım biliyorum :) 4-5-6 farklı olabilir, olmayabilir, ben bilen var mı diye sordum, 1.6 16 v ile kıyaslaman pek yerli olmamış.
cupra R'ın 5'i 250 de bitiyorsa 6 ekonomi için mi var? overdrive mı?
top sport'un 6'sı 250 de bitiyorsa o daha makbul zaten. cupra R'lar gidip top sport şanzımanı taksın ;)

sende varsa şanzıman dişli oranlarını ekle de bakalım. ben hiç bi cupra R'da 250 de 6'ya attığımızı hatırlamıyorum.
kıyaslama yapan kım duzgun oku okuyamadıysan bır daha bak oku

sızın dedıgınız gıbı olsun sız daha cok bılıyorsunuz.....................

kıyaslama yapan kım duzgun oku okuyamadıysan bır daha bak oku

Sen sabah sabah bu kafaya ulaşmak için ne kullanıyosun?

4-5-6 onlar ne olacak yarın degerlerı eklerım topsportta yapılan bır işlem hemde yakın zamanda yapıldı fark var
benım toledo 1.6 16v
1-56
2-97
3-140
buradan bakınca benım araclada bır fark yok dıyebılıyormusun hayır fark yok dıye kımse dıyemez arada daglar kadar fark var

bırde cupra-rın 5 vıtes 240-250 arasında bıtıyor topsportun altı o aralarda bıtıyor

Bak 1.6 konusunu açan da sensin kıyaslayan da sensin. Benim baştan beri 1.6 16v ile ilgili tek söylediğim şey, sana cevap olarak, bende de vardı iyi bilirim :D

Ne kullanıyosan biz de kullanalım :)

7300de vites atiyorum 5in sonu max. 220 oluyor kimse rüya görmesin

Sen sabah sabah bu kafaya ulaşmak için ne kullanıyosun?

Bak 1.6 konusunu açan da sensin kıyaslayan da sensin. Benim baştan beri 1.6 16v ile ilgili tek söylediğim şey, sana cevap olarak, bende de vardı iyi bilirim :D

Ne kullanıyosan biz de kullanalım :)

;)

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan... benim 1.6 16v leon 1m im var... onun bile performansından çok memnunum. 1.8T olsa nasıl olur düşünmek bile istemiyorum... şu an hiç bir modifiyem yok ama izmir çevre yolunda 215 gördüm... hiç de zorlanmadan... benimde hedefim 1.8T... kazasız belasız kullan... doğru seçim...

Geri
Üst Alt