Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdı style VS gulietta 1.6 jtdm dıstınıctıve

Guli cidden cok güzel bir arac. Otoshowda uzun süre inceledim. Inceledigim araçta mı yoksa standartmi bilmiyorum ama bir ses sistemi vardı. Hayatımda böyle bir sistem görmedim. şahsen fiyata, ikinci ele ve yedek parça meselesine pek takılmamak lazim. Ben ilk leonumu 2004 yılinda aldığımda bana aman uzak dur, yedek parça, ikinci el falan filan dediler. Araba maşallah taş gibi çiktı. 5,5 sene bindim. Bakımdan bakıma...bence siz içinizi dinleyin. Fikir almak güzel ama fazla da ince dokumamak lazım.
fiyatı kelepir bulursam alıcam 5000 de 15000 de falan boyasız değişensiz olucak en fazla 2 sene biner zarar etmeden satarım şimdi internette beğendiğim arabalar 57 - 55 arası gidiyo 53 yada 52 ya bulursam alırım yoksa almam zaten yani denk gelirse gelmezsede çok önemi yok

iç malzeme kalitesi aramayan biriyseniz ve görünümü yol tutuşu iyi olsun diyorsanız alın bence. Fakat fiyatına göre bence gereksiz. İçerdeki dügmelere dokunmaya korkuyorum adeta sanki düşecekler. Sinyal kollar punto ile aynı. Premium sınıf falan degil. fiat ile aynı mazlemeyi kullanıyorsan premium falan degilsin. Bırakın fiatla aynı malzemeleri, kendi malzemeleri de vasat.
Xenon far hiçbirinde yok. Sadece dizaynı ve yol tutuşu var. Ses sistemi eger bose ise o da güzel ama zaten ekstra ücrete tabi. Onun fiyatına kendiniz çok daha kaliteli bir sistem yapabilirsiniz aracınıza. Aracın heybetlı duruşu güzel. Uzun süre araç kullanan biri degilsiniz. Bence Leon'u iyi fiyata satın sonra gui'nin tadına bakın.
170lik motorun egzoz sesi de güzel buarada. Dedigim gibi iç malzemelerin kalitesiz olması sizi rahatsız etmezse arabadan kesinlikle memnun kalırsınız. Motoru güzel tutuşu güzel vs..

Daha önce kısa sürekullanan ve cevremde bulunan birçok kişinin de kullandığı alfa araçları bulunuyor ben alfada 33 ve 156 dışında beğendiğim modeli yok şahsen guli ye bende bakmıştım fakat ön farları o kadar kötü ki arkadan ve yandan süper görüntüsü ama önü hiç yapamadılar yeni kasa hariç. Alfa almayı düşünürseniz kullanım olarak çok zevkli ama bakımını ihmal etmemeniz gerekmektedir. Ayrıca her ustaya göstermemek gerekiyor alfanın ustaları farklı her usta yaparım der fakat tam olarak yapamazlar.

Arıza İhtimali
1. Mazda %17
2. Mercedes %25
3. Toyota %26
4. Honda %27
5. Mitsubishi %29
6. Volvo %30
7. Nissan %33
8. Fiat %34
9. Audi %35
10.Ford %36
11.BMW %37
12.Peugeot %37
13.Subaru %37
14.Hyundai %38
15.Rover %39
16.Volkswagen %40
17.Opel %43
18.Renault %48
19.Saab %48
20.Citroen %50
21.Land Rover %53
22.Alfa Romeo %54

@kfy Cezmi abi bu kategori de SEAT yok...Oran bir hayli yüksek olmalı ki, ilk 22 ye bile girememiş.. :D

Şubat ayından beri kimse bişey yazmamış...Konuyu hortlatmamın gerekçesi şu an Giulietta'ya olan aşkımın tavan yapması :)

@gültekin hocam sen ne yaptın peki? Aldın mı Giulietta?

Geri
Üst Alt