Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 tdi lar da ilk bakımdan sonra ortalama yakıtı düşen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
6.9 un altını bi kere gördüm :)

10bin oldu sanırım

aynı konu bnmde dikkatimi çekti aracımı 15 bn km bakıma sotum 15 bin öncesi dolduruyodum depoyu şehir içi 720 yi öldürmüyodu şimdi bakıma sotum çıkardım şuanda 19 bin km olmak üzeri 680 i geçemedim ben bunu hava şartlarına bahladım herzmn motor soğuk ken yürüyoruz her kontağı kapattımda motor çok çabuk soğuyo die düşündüm bilmiyorum servisle bi alakası olabilirmi ama servise girip çıktıkdan sonraki ilk depomlada 680 i geçemedm servise girip çıkmadan önceki son depomda tam hatırlamıyorum ama 720 öldürmemişti :S

aynı konu bnmde dikkatimi çekti aracımı 15 bn km bakıma sotum 15 bin öncesi dolduruyodum depoyu şehir içi 720 yi öldürmüyodu şimdi bakıma sotum çıkardım şuanda 19 bin km olmak üzeri 680 i geçemedim ben bunu hava şartlarına bahladım herzmn motor soğuk ken yürüyoruz her kontağı kapattımda motor çok çabuk soğuyo die düşündüm bilmiyorum servisle bi alakası olabilirmi ama servise girip çıktıkdan sonraki ilk depomlada 680 i geçemedm servise girip çıkmadan önceki son depomda tam hatırlamıyorum ama 720 öldürmemişti :S

6 lt nin altına pek inemiycek gibi gözüküyoruz anlaşılan :confused:

Aracim suan 20000 de sehir icinde sakin kullanimlarda 5.8 ile 6.2 arasinda ama sehirler arasi 3.8 i gordu :) exeom vardi yakit konusunda cok uzdu beni ama konumuzla alakasi yok ama exeoyu ariyorum gibi yola hakimiyet konusunda

çok enteresan ya benim belkide kullanışımdan kaynaklanıyordur az gaz az frenle gidiyorum..90-120 arası makaslarla hızımı düşürmemeye çalışıyorum trafiğede ileriye bakarak erken frene basmadan ayağımı erken gazdan çekerek yapıyorum..genelde okula gidiyorum acıbadem-küçükyalı arası e-5 ten hava sıcakken 4.8-5.2 oluyor hava soğukken 5.5-6.2 arası dolaşıyor

Aracim suan 20000 de sehir icinde sakin kullanimlarda 5.8 ile 6.2 arasinda ama sehirler arasi 3.8 i gordu :) exeom vardi yakit konusunda cok uzdu beni ama konumuzla alakasi yok ama exeoyu ariyorum gibi yola hakimiyet konusunda

ne guzel ya :D

aracım 10 binde şehir içi 5.5 -6 larda geziyorum..İlk bakımdan sonra dahada düşmesini bekliyorum..

4ler 5ler 6lar ..gör Özgür gör ..bence Çağlar abiyle bi otur konuş bu konuyu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt