Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 sport araba seçimi ve cupra parçaları temini

Öyle olanlar nedenlerini söyliyim; Hard bi yazılım yaptırıyolar çıkıp sabah akşam hatta caddede bile gazlıyolar sonuç hüsran :) Şu zamanda gazcı tiplerin altında çok saçma sapan arabalar var en olmucak yerde gazlıyolar..Benim arabamda 10000 kmdir yazılım var Allah'a şükür şu zamana hiç bi problem yaşamadım..Ve o problem birazda yazılım yapılan yere göre değişiyo..

Öncelikle hayırlısı olsun hakkında..

1. ilandaki araba Staylance donanıma sahip Sport Up Degil, Ayrıca o aracın Donanım İsmi Tam Olaak "Sport Up" diye geçer fakat ruhsatta ve sahibindende Sport yazar ve ikiside aynı şeydir...

2. Baktıgın araçlar bence satılmasın diye konmuş Siteye zira şu an makyajlı kasa 1-2 yaşındaki o kilometrelerdeki araçlara o fiyatlar isteniyor.. Evet Sport Up Donanım Efdsane Kasanın Fenomen Donanımıdır ve herkes bu araba bende olsun der ama bence bu arkadaşlar arabalarını çok seviyor ve satmak istemiyorlar.. Gerçi Şöle bi düşününce Ben de de olsa Bende o fiyatları İstemezmiydim diye düşündüm açıkçası...

3. Ama iyi bir araştırmayla o ilanlardaki Sport Up ların Muadili bi aracın 30 bin liraya bulunabilecegine inanıyorum kolay gelsin..

tüketimi göz önüne alırsak 1.4 tsi seçimi daha mantıklı olacak sanırım

1. ilandaki araba Staylance donanıma sahip Sport Up Degil, Ayrıca o aracın Donanım İsmi Tam Olaak "Sport Up" diye geçer fakat ruhsatta ve sahibindende Sport yazar ve ikiside aynı şeydir...

2. Baktıgın araçlar bence satılmasın diye konmuş Siteye zira şu an makyajlı kasa 1-2 yaşındaki o kilometrelerdeki araçlara o fiyatlar isteniyor.. Evet Sport Up Donanım Efdsane Kasanın Fenomen Donanımıdır ve herkes bu araba bende olsun der ama bence bu arkadaşlar arabalarını çok seviyor ve satmak istemiyorlar.. Gerçi Şöle bi düşününce Ben de de olsa Bende o fiyatları İstemezmiydim diye düşündüm açıkçası...

3. Ama iyi bir araştırmayla o ilanlardaki Sport Up ların Muadili bi aracın 30 bin liraya bulunabilecegine inanıyorum kolay gelsin..
benim sport up ne kadar eder lenn çöllü 30 edermi :D

ben de satılmasın diye ilan koyanlardanım :) aslında bir iddia uğruna koydum ilan. ama 35 veren oldu.satsam yine leon alacaktım ilanlara baktım herkes yüksek yazmış.aynı temizlikte bi araç bulamam diye satmaya kıyamadım..

ben de satılmasın diye ilan koyanlardanım :) aslında bir iddia uğruna koydum ilan. ama 35 veren oldu.satsam yine leon alacaktım ilanlara baktım herkes yüksek yazmış.aynı temizlikte bi araç bulamam diye satmaya kıyamadım..

:)

2.0 tfsi verelim hem 1.4 tsi kadar yakar hemde 2 katı kaçar :)
Cupra ön arka tamponları ve jantları da içinde ;)

Geri
Üst Alt